حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ پاسدار سید امیر حسینی در آستانه هفته مبارک بسیج گفت:بسیج به عنوان یک مجموعه بزرگ مردم نهاد و ولایتمدار برای رفع مشکلات کشور همیشه آماده است.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۷۰
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، سرهنگ پاسدار سید امیر حسینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید الله دادی یزد در آستانه هفته مبارک بسیج گفت:بسیج به عنوان یک مجموعه بزرگ مردم نهاد و ولایتمدار برای رفع مشکلات کشور همیشه آماده است.
بسیج از مردم، با مردم و برای مردم بوده و مظهر تحقق مردم سالاری دینی می‌باشد.

وی با بیان اینکه هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه با شعار محوری «بسیج امید ملت ایران» آغاز می‌شود به تشریح برنامه‌های هفته بسیج در سطح ناحیه مقاومت بسیج شهید الله دادی یزد پرداخت.
حسینی ضمن اعلام اجرای بیش از ۱۶۰ عنوان برنامه در پایگاه‌ها و حوزه‌های این ناحیه افزود برنامه‌ها با محوریت جهاد تبیین، جهاد امید آفرینی و جهاد خدمت رسانی است و اهم این برنامه‌ها در هفته مبارک بسیج شامل اعزام ۳۹۰ دانش آموز دختر به سرزمین نور، یادواره‌های شهدا، محافل انس با قرآن، همایش شکوه مقاومت با حضور فرمانده کل سپاه سرلشگر سلامی، نشست ائمه جماعات و روحانیون با نماینده، ولی فقیه در استان، همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت، برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، میقات صالحین در نماز جمعه، مسابقات ورزشی، همایش نخبگان بسیجی و اقشار بسیج، همایش گشت‌های رضویون در حسینیه امیر چقماق و... می‌باشد.

ارسال نظرات