حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه هامون در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفته و بسیج را یکی از مهمترین مؤلفه های قدرت و اقتدار انقلاب اسلامی عنوان کرد.
کد خبر: ۹۵۵۵۱۹۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۸ 

به گزارش خبرگزاری بسیج، مسعود پورشهابی، فرمانده سپاه هامون در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفته و به فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه "تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی یقینا‌ از برکات الطاف جلیله خداوند تعالی بود که بر ملت عزیز و انقلاب اسلامی ارزانی شد" اشاره نمود.

پور شهابی در ادامه این پیام خود تصریح کرد: پنجم آذر ماه سالروز تاریخی صدور فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در مورد تشکیل بسیج مستضعفان را در حالی گرامی می داریم که این شجره طیبه و نهاد اصیل مردمی و انقلابی با همان طراوت و سر زندگی سال‌های آغازین تولد خود، در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی ،فرهنگی و اجتماعی‌ و امنیتی جمهوری اسلامی حضور دارد.

وی افزود: به اذن خداوند این شجره طیبه یکی از مهم‌ترین مولفه‌های قدرت راهبردی نظام در بازدارندگی و اقتدار دفاعی انقلاب اسلامی و نیز موتور محرکه پیشرفت همه جانبه کشور در پروژه های ناامید سازی دشمنان اسلام و انقلاب و دیوار مستحکمی در مقابله با انواع نفوذ های بی امان دشمنان از جمله آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و امنیتی و ... می باشد.

در خاتمه این پیام آمده است: اینجانب هفته مبارک بسیج که با شعار محوری "بسیج، امید ملت ایران" مزین گشته است را محضر حضرت صاحب الزمان (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و همه بسیجیان سرافراز و مردم ولایتمدار و بسیجی شهرستان هامون تبریک نموده و امیدوارم که بتوانیم با گسترش تفکر بسیجی بر همه مشکلات کشور فائق آییم.

ارسال نظرات