حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کد خبر: ۹۵۵۵۱۹۵
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، دیدار بسیجیان اقشار مختلف با نماینده ولی فقیه استان خراسان شمال در ابتدای این دیدار که در محل حسینیه شهدا بجنورد برگزار شد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت جوادالائمه(ع) ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج این روز را به همه اقشار بسیج و بسیجیان مخلص و بی ادعای استان خراسان شمالی تبریک گفت .

حجت الاسلام نوروزی مسولیت اصلی بسیج حمایت از مستضعفین عالم است و بسیج ایجاد شده تا گرهی از مشکلات مردم بگشاید.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت جوادالائمه(ع) ادامه داد: امروز مردم مظلوم فلسطین به نماد اقتدار در جامعه جهانی تبدیل شده اند و ما تکالیف پیچیده تری نسبت به گذشته خواهیم داشت.

حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: ما همواره به صفا، صمیمیت و روحیه جهادی بسیج افتخار می کنیم و بر همگان ثابت شده است که هرجا که بسیج ورود کرد و فرهنگ و تفکر بسیجی و جهادی حاکم شد، کارنامه موفقی را برای ما به دنبال داشته است زیرا هرجا که اتحاد، انسجام، اخلاص، صمیمیت و برادری باشد، کارها بهتر پیش خواهد رفت.

سردار اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع)نیز هفته بسیج ، هفته سلامت و سالروز آزادی سوسنگرد را تبریک گفت و افزود : امروز در برهه حساسی قرار داریم و دفاع مقدس به همه آموخت که رمز پیروزی ما فقط ایستادگی و مقاومت است.

فرمانده سپاه استان گفت تنفری که صهیونیست ها با اقدامات دد منشانه خود رقم زده اند موجب شده صهیونیست ها مقابل ۲۰۰۰ رزمنده حماس شکست بخورند.

سردار فرجی با اشاره به کشتار بیش از ۱۲۰۰۰ نفر از مردم بی گناه غزه توسط صهیونیست بیان داشت : رژیم صهیونیستی برای پنهان کردن شکست مفتضحانه خود سعی دارد با این جنایات شکست خود را پنهان کند.

فرمانده سپاه استان گزارشی از اقدامات و برنامه های بسیج ارائه کرد و گفت در هفته بسیج امسال ۸۴ عنوان برنامه اجرایی خواهد شد .

 

کلمه شجره برای درخت تناوری بکار میرود که ثمره آن همواره باقی باشد

در ادامه حجت الاسلام نوری در جمع بسیجیان استان گفت : معرفت و شناخت از ویژگی هایی است که در بسیج وجود دارد و این شناخت موجب داوطلب بودن بسیجیان میگرددو ارزش انسانها نیز بر اساس شناخت آنان سنجیده میشود .

امام جمعه شهر بجنورد خاطر نشان کرد : ویژگی دیگر بسیجیان اخلاص آنان است و همین خلوص است که موجب میگردد تا کار و تفکر بسیج باقی بماند .

حجت الاسلام نوری با یادآوری نام و خاطره شهدا انقلاب اسلامی گفت :شهادت طلبی از ویژگی برجسته بسیجیان است.

نماینده ولی فقیه استان خراسان شمالی بندگی و مناجات شبانه بسیجیان را از دیگر سجایای اخلاقی بسیج عنوان کرد .

حجت الاسلام نوری ادامه داد : ولایتمداری ویژگی دیگر بسیجیان است و این ویژگی ها تا به امروز در بسیج و بسیجیان میدرخشد .

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین