حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
معاون سیاسی اجتماعی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: تمام ظرفیت ها و امکانات استانداری و دستگاه های اجرایی در خدمت مردمی سازی است.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۰۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، رضا شریفی در افتتاحیه اولین رویداد توانمند سازی دستیاران در امر مردمی سازی دولت اظهار داشت: سپردن و واگذاری امور به حلقه های میانی و استفاده از ظرفیت راهبردی مردم یکی از کارویژه های اصلی دولت است.

وی افزود: خوشبختانه طی دو سال اخیر شاخص های امید، اعتماد و رضایتمندی رشد داشته که همه این فرآیند جز با تلاش جهادی و شبانه روزی دولت و پای کار آمدن مردم میسر نمیشد.

به گفته شریفی؛ باید به این باور برسیم که مردم به کنشگری ما دل بسته اند و عملکرد ما زیر ذره بین نظارتی مردم است که باید با تلاش جهادی و شبانه روزی و خالصانه، امید را در مردم تقویت کنیم.

وی تصریح کرد: باید با مردم صادقانه صحبت کرد و در خصوص کم کاری ها نیز از مردم عذرخواهی کرد و این فرهنگ در بین مدیران استان ارتقا یابد اما ذره ای از خدمت به خلق کوتاه نخواهیم آمد.

معاون استاندار تاکید کرد: برای پیشرفت سیستان وبلوچستان باید ید واحده باشیم و هر اختلاف سلیقه ای که مانع این توسعه و پیشرفت می شود را باید حذف کرد.

وی در پایان تاکید کرد: تمام ظرفیت ها و امکانات استانداری و دستگاه های اجرایی در خدمت تحقق و تسریع روند مردمی سازی در استان است و این مسیر را با قوت ادامه خواهیم داد.

سند تحول ادارات را بر مبنای مردمی سازی تدوین‌کنید

دستیار ویژه استاندار سیستان وبلوچستان در امر مردمی سازی دولت نیز در این جلسه اظهار داشت: دستیاران مردمی ظرفیت های بسیار والایی دارند که بزرگترین پشتوانه آنها مردم و عامه جامعه هستند که باید از این شاخصه بهره کافی را ببرند.


وی خاطر نشان کرد: توان مردم به هیچ وجه محدود نیست و اگر در مسیر درست مورد استفاده قرار بگیرد موتور محرک و پیشران بسیاری از امور و‌ حلال مشکلات خواهد بود.


به گفته جعفری؛ دستیاران مردمی باید ابتدا ظرفیت های موجود حوزه ماموریتی خود را احصا کرده و سپس در راستای تقویت آنها با نگاه مردمی سازی گام بردارند.


وی تاکید کرد: دستیاران مردمی برای خدمت به مردم چرخه گزینشی علمی و تخصصی را طی کرده اند و همواره نیز مورد ارزیابی عملکرد قرار می‌گیرند.

ارسال نظرات