حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
 جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کاشمر گفت: بسیج، یک نهاد مردمی است که توانسته ایران اسلامی را به امنیت پایدار و مردم پایه برساند و این اقدام یکی از دستاوردهای ملت در دوران دفاع مقدس است.
کد خبر: ۹۵۵۵۲۵۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از کاشمر، سرهنگ پاسدار احمد رحمانی اظهار کرد: هفته بسیج یادآور رشادت‌های ملت انقلابی ایران اسلامی است. این ملت بزرگ فرزندان بسیجی خود را به جبهه‌های دفاع مقدس گسیل داشت و دفاع مردمی را با رهبری امام راحل (ره) در برابر دشمن متجاوز شکل داد.

 وی با اشاره به مردمی‌بودن بسیج افزود: از درون دفاع مردمی که با رهبری امام راحل (ره) برای مقابله با دشمن متجاوز شکل گرفت، قدرتی تشکیل شد که امروز ایران اسلامی را به امنیت پایدار و مردم پایه رسانده و این یکی از دستاوردهای ملت در دوران دفاع مقدس است.

 رحمانی بیان کرد: بسیجی نیرویی است که در تمام عرصه‌های مختلف فعال و پویا بوده و با همین رویکرد باعث امید آفرینی در جامعه می‌شود .

اجرای ۳۱۳ عنوان برنامه در هفته بسیج

 جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج کاشمر جهاد تبیین، جهاد خدمت و امیدآفرینی را سه اصل مهم در برنامه‌های بسیج امسال معرفی کرد و توضیح داد: در هفته بسیج امسال ۳۱۳ عنوان برنامه در سطح شهرستان شامل ۱۶۳ برنامه ویژه حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج و ۱۵۰ برنامه دیگر توسط ادارات و نهادهای شهرستان اجرایی می‌شود .

 وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های هفته بسیج امسال در شرایطی اجرا می‌شود که در گوشه‌ای از دنیا مردم مظلومی در حال احقاق حقوق و آزادکردن سرزمین‌های خود هستند. مردم فلسطین و غزه و فرزندانشان در عملیات طوفان الاقصی پیروزی‌های بزرگی را به دست آورده و شکست بزرگی را به رژیم صهیونیستی تحمیل کردند، اما امریکایی‌ها با امکانات خود به کمک صهیونیست‌ها آمده و آتش گسترده‌ای را بر مردم مظلوم فلسطین از جمله زنان و کودکان ایجاد کرده و تعداد زیادی از افراد را به شهادت رساندند.

 رحمانی اعلام کرد: برنامه‌های هفته بسیج با سه رویکرد جهاد تبیین، جهاد امیدآفرینی و جهاد خدمت با کلیدواژه «بسیج؛ امید ملت ایران» رقم خواهد خورد .

 وی اذعان داشت: برپایی رویداد علمی، تبیینی بسیج در پایگاه‌های مقاومت بسیج، رونمایی از تولیدات فرهنگی - هنری حوزه‌های مقاومت، رزمایش جهادگران فاطمی از سوی بسیج سازندگی و خدمت‌رسانی به مردم در مناطق روستاهای محروم، برنامه حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ شهادت همراه با گلباران مزار شهدا، اعطای کمک‌های مؤمنانه به خانواده‌های نیازمند توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج، توزیع ۳۰ سری جهیزیه توسط کمیته امداد حضرت امام (ره)، گشت‌های رضویون و امنیت محله در بین پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات برادران، دیدار با امام‌جمعه موقت شهرستان، جشنواره رسانه‌ای بسیج، تشکیل تیم‌های لیگ جت در سطح حوزه‌ها، برپایی میز خدمت عمرانی و اجتماعی در سطح مساجد شهر و روستا، اعزام تیم‌های جهادی پزشکی به مناطق محروم به مناسبت یادمان شهدای سلامت و افتتاحیه جشنواره‌های ورزشی پایگاه‌های مقاومت از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان است.

 خبرنگار/محمد جعفرنژاد قوژدی

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین