حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه صاحب الزمان عج شهرستان دیلم طی پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به همه بسیجیان شهرستان دیلم تبریک گفت .
کد خبر: ۹۵۵۵۲۹۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۹

به گزارش خبرنگار بسیج از دیلم متن پیام تبریک فرمانده سپاه شهرستان دیلم به این شرح است:
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوم اردیبهشت ماه سال ۵۸ به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد و هدف اصلی این نهاد انقلابی نگهبانی از انقلاب و دستاورد‌های آن و کوشش در راه تحقق آرمان‌های الهی و گسترش حاکمیت الهی بود.

 پس از تشکیل سپاه پاسداران امام(ره) فرمان به تشکیل بسیج دادند، امام (ره) سپاه را به دریای بیکران مردم وصل کردند و بسیج از دل خودِ مردم و نهادی مردمی تشکیل شد که مهمترین اصل آن خدمت به مردم در تمامی عرصه‌ها می‌باشد.

نظر به اینکه آغاز هفته بسیج با نام مبارک حضرت زینب سلام الله علیه و  روز ولادت این بانوی قهرمان مصادف شده است، این هفته بهترین فرصت برای قدردانی از زحمات این عزیزان به ویژه شهدای سلامت است.

همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند عرصه‌ی بسیج یک عرصه‌ی عمومی است؛ نه مختص یک قشر است، نه مختص یک بخشی از بخش‌های جغرافیائی کشور است، نه مختص یک زمان یا عرصه‌ئی خاص است بلکه در همه‌ی مکانها، زمانها، عرصه‌ها و در همه‌ی قشرها، این وجود دارد. این معنای بسیج است و این نشان از جایگاه والای بسیج و تاثیرگذاری آن در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

بنده به نوبه خود فرا رسیدن هفته مبارک بسیج را به بزرگ بسیجی انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همه بسیجیان و کسانی که تفکر و روحیه بسیجی دارند و دل در گرو نظام و انقلاب اسلامی دارند تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روز افزون همه عزیزان را از خداوند منان خواستارم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
برادر کوچک شما محمد سلیمی

ارسال نظرات