حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
بمناسبت گرامیداشت روز پرستار، فرمانده سپاه استان سمنان با حضور در کلینیک خاتم الانبیا(ص) ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیران و کارکنان بخش های مختلف، روز پرستار را به پرستاران تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۰۹
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، بمناسبت گرامیداشت سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، فرمانده سپاه استان سمنان با حضور در کلینیک خاتم الانبیا(ص) و درمانگاه ۵آذر سمنان ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیران و کارکنان بخش های مختلف، روز پرستار را به پرستاران و کادر درمان تبریک گفت.
فرمانده سپاه استان سمنان در اين ديدار پرستاران را جهادگران عرصه سلامت دانست و اظهار داشت:پرستاران و کادر درمان با تلاش شبانه روزی و بی منت نقش آفرینی برجسته ای را در دوران سخت همه گیری بیماری کرونا از خود نشان دادند و با تاسی از حضرت زینب(س) به رسالت مهم خود به خوبی عمل کردند.
همچنین فرمانده سپاه استان سمنان در ادامه این دیدارها با حضور در بیمارستان کوثر ضمن دیدار با تعدادی از پرستاران، روز پرستار را به این قشر زحمتکش تبریک گفت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین