حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: تفکر بسیجی اخلاص، توکل و اراده است اگر ما بتوانیم بر مدار تفکر بسیجی به درستی حرکت کنیم قطعا بسیاری از مشکلات امروز ما به راحتی حل خواهد شد و از آن عبور خواهیم کرد.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۳۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، سردار  محمدرضا مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام استان امروز (۲۹  آبان) در دیدار دست اندرکاران گرامیداشت هفته بسیج با نماینده، ولی فقیه در استان اظهار داشت: بسیج در عرصه‌های انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، سازندگی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و هر جا که نیاز بود با ورود خودش توانست گره‌های بزرگی از این ملت را بگشاید و در کنار ملت برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مسیر را باز کند.

وی با بیان اینکه بسیج همواره در طول ۴۴ سال گذشته علاوه بر اینکه در تمامی عرصه‌ها پیشرو بوده نقش پیش برندگی هم داشته است افزود: بسیج برای بسیاری از دستگاه‌ها راه را توانسته باز کند تا دستگاه‌ها راه را درست بپیمایند.

مهدوی خاطرنشان کرد: افتخار ما این است که در راس بسیج فرمانده بزرگ، حکیم و فرزانه‌ای قرار دارد که همواره در تمام فراز و نشیب‌ها با منویات خود ما را از همه‌ی گردنه‌ها عبور داده است.

وی با اشاره به اینکه خصلت بسیج مردمی بودن آن است افزود: امروز  بسیاری از کشور‌ها که سال‌ها زیر یوغ استعمار قرار داشته اند و توانسته اند از زیر یوغ استعمار در بیایند به خاطر نسخه بسیج بوده است.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی با این عنوان که نقش بسیج در دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست گفت: بسیجیان دوش به دوش رزمندگان و نیرو‌های مسلح ایستادگی کردند و شهدای بزرگی را تقدیم انقلاب کردند و بسیاری از عملیات‌ها توسط نیرو‌های بسیجی انجام می‌شد.

وی اظهار کرد: در حوادث غیرمترقبه که اتفاق می‌افتاد اولین نقش را بسیجیان در حل آن داشتند.

مهدوی اظهار کرد: در خدمات رسانی در اقصی نقاط جمهوری اسلامی گروه‌های جهادی بسیجی با خدمات رسانی در عرصه‌های مختلف نقش مهمی دارند.

وی با بیان اینکه بحث امنیت مسئله‌ای بسیار مهم است افزود: بسیج در کنار بقیه نیرو‌های امنیتی ورود پیدا کرد و موفق شد تمام عوامل و سرسپردگان را شناسایی و جمع کند.

فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام استان ادامه داد: تلاش‌هایی که در حوزه فرهنگی و جهاد تبیین در حوزه بسیج انجام گرفت با وجود اینکه دشمن با توجه به امپراتور رسانه‌ای که در دست داشت ما هیچ مسئله‌ای را در سطح کشور نداشتیم که همه این‌ها به واسطه تلاش‌های گروه‌های مختلف از جمله بسیج بود.

وی خاطرنشان کرد: در عرصه دفاعی در همین شهر خودمان تیپ حرفه‌ای که داریم یک تیپ مردم پایه است و عمده نیرو‌های آن نیرو‌های بسیجی هستند که با حضور خودشان از هر ماموریتی سرافراز بیرون آمده اند.

مهدوی با بیان اینکه آنچه که امروز ماموریت مهم سازمان بسیج است علاوه بر حفظ آمادگی در عرصه‌های مختلف به ویژه آمادگی دفاعی و امنیتی بحث جهاد تبیین است اظهار داشت: در استان ما در این حوزه با هدایت‌های نماینده، ولی فقیه و قرارگاهی که در این راستا تشکیل شده برنامه ریزی‌های خوبی برای همه دستگاه‌ها و اقشار انجام گرفته است.

وی بیان کرد: آنچه که مهم است توکل و اخلاصی است که در مجموعه بسیج و بسیجیان وجود دارد و هر حرکت پیش برنده‌ای داریم بخاطر توکل و اخلاص بسیجیان بوده است و مشکل جامعه اداری ما این است که تفکر بسیجی جای خود را کم رنگ کرده است.

وی در پایان گفت: تفکر بسیجی اخلاص، توکل و اراده است اگر ما بتوانیم بر مدار تفکر بسیجی به درستی حرکت کنیم قطعا بسیاری از مشکلات امروز ما به راحتی حل خواهد شد و از آن عبور خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها