خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
 عیسی ربیعی تصریح کرد: بسیج خودِ عظمت است اما مافوق همه عظمت ها،بسیج دایره ی وسیعی است که تمام مستضعفان امروز چشمشان به حرکت آن است.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۵۷
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹

 

قزوین ؛به گزارش خبرگزاری بسیج سرهنگ ربیعی در گفتگو با خبرنگار بسیج ضمن تبریک آغاز هفته بسیج و تشریح شعار "بسیج امید ملت ایران" اظهار کرد: هم اکنون ایران اسلامی به همت بسیجیان توانسته است کشوری مقتدر، آباد و مستقل بسازد،کشوری که در اوج تحریم توانسته از مرزهای علوم عبور کند و به فناوری هسته ای برسد و با قدرت فرا منطقه ای و جهانی که حاصل تفکر بسیجی،ولایتمداری و حضور بسیجیان است ما را به قدرت اول در دنیا برساند.

وی در ادامه توضیح داد:هفته بسیج امسال پرشور تر از سنوات قبلی برگزار میشود و در شهرستان آوج بالغ بر ۱۱۰ برنامه انجام خواهد شد از دیگر برنامه‌های این هفته می‌توان به برگزاری مسابقات ورزشی، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری میزخدمت،برگزاری رزمایش اقتدار بسیجیان حضور در نماز جمعه شهرستان اشاره کرد.

وی ادامه داد: برگزاری نشست تبیینی مسائل روز در سطح پایگاه و ادارات ، تجلیل از بسیجیان نمونه شهرستان و برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله برنامه‌های هفته بسیج است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین