خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در اجتماع دانش آموزان بسیجی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد گفت: رفتار وحشیانه نسبت به مردم غزه آینه رفتار غرب است و تمام شعارهایی که در دنیا مطرح کردند ماهیت آن در غزه به وقوع پیوست.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۶۰
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶

 

قزوین_ به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ ابوالفضل طاهرخانی جانشین سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در اجتماع دانش آموزان بسیجی که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد گفت: امروز در غزه ماهیت شیطانی و درنده خویی دنیای استکبار با حمایت از رژیم صهیونیستی بر همگان آشکار شد که با قتل عام زنان و کودکان بی دفاع نشان دادند که به هیچ درجه از اخلاق پایبند نیستند.

وی تشریح کرد:مکر و حیله قدرتهای پوشالی که سال ها از طریق رسانه بر دنیا و اذهان تحمیل شده بود در جنگ حق و باطل که در غزه به وقوع پیوست به صحنه انزجار دنیا از اسراییل و حامیانش تبدیل شد که کشتار کودکان غزه را در جلوی دیدگان نهادهای بین المللی و‌ ملت ها با سنگدلی انجام می دهند.

طاهرخانی تبیین کرد: بازدید دیروز رهبر انقلاب از دستاوردهای موشکی سپاه پاسداران پیام آشکار انقلاب اسلامی به بدخواهان بود که اگر قصد کشاندن ایران را به عرصه جنگ دارید بهای سنگینی پرداخت خواهید کرد وقتی در خواست ورود ایران به عرصه جنگ در غزه را داشتند رهبر انقلاب فرمودند که مردم فلسطین توانمندی بالایی در شکست رژیم اشغالگر دارند و فلسطین به دست خود جوانان فلسطینی آزاد خواهد شد.

 جانشین سپاه استان در پایان تشریح کرد: امروز با تمام قدرت در میدان حاضر هستیم و در کنار مردم فلسطین تا پایان پیروزی می مانیم. 

 

انتهای پیام/۱۰۰۲/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین