حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده بسیج چناران گفت: مسئولیت‌پذیری آگاهانه جزو اهداف و رسالت‌های اصلی بسیج است.
کد خبر: ۹۵۵۵۳۶۵
|
۰۱ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۰

مسئولیت‌پذیری آگاهانه جزو اهداف و رسالات اصلی بسیج است/عطرافشانی مزار شهدا در چناران+عکس

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از چناران، سرهنگ پاسدار محمود حامد در آئین عطرافشانی مزار شهدا که با حضور مسئولان و بسیجیان به مناسبت هفته بسیج در محل گلزار شهدای گمنام شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم چرا که شهدا با ایثار و از خودگذشتگی در طول دفاع مقدس در جبهه های نبرد حضور پیدا کردند و با فداکاری و از جان گذشتگی در سخت ترین شرایط با شجاعت مسئولیت خطیر خود را به پایان رساندند.

وی با اشاره به اینکه بسیج در تمام مقاطع حساس و شرایط سخت کشور نقش آفرینی کرده است، افزود: مسئولیت‌پذیری آگاهانه جزو اهداف و رسالت اصلی بسیج است.

حامد خاطر نشان کرد: هرزمان دشمن فتنه ای را برنامه ریزی کند با حضور نیروهای بسیج همه فتنه ها نقش بر آب می شود که نشان دهنده قدرت عظیم نظام و دلاورمردان بسیجی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج چناران با بیان اینکه بسیجیان در عرصه‌های مختلف مطالبات رهبری را توام با معنویت، اخلاق و بصیرت محقق می‌کنند توضیح داد: بسیجیان الگوی جوانان سراسر جهان هستند و از نفوذ دشمنان جلوگیری می کنند.

خبرنگار/ملیحه مداح

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین