حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ پاسدار حجت الله پاداش فرمانده ناحیه حضرت رسول صلوات الله علیه به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد،
کد خبر: ۹۵۵۵۴۲۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان،  سرهنگ پاسدار حجت الله پاداش فرمانده ناحیه حضرت رسول صلوات الله علیه به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد،متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

"انّ الّذین قالوا ربّنا الله ثم استقاموا، تتنزّل علیهم الملائکه"«فصلت آیه ۳۰»

رحمت خدا بر امام بزرگوار ما که در دوراندیشی و آینده‌نگری بی‌بدیل بود و حقایق مخفی را به عین الیقین مشاهده می‌کرد.ایشان که در آوان هشت سال دفاع مقدس شجره طیبه بسیج را به الهام الهی غرس کرد.

بحمدلله امروز آن شجره به درختی تنومند تبدیل شده که شاخه‌هایش سرتاسر منطقه را زیر سایه خود گرفته است.
رمز موفقیت بسیج همواره آن بوده که رخوت و رکود را در خود راه نداد و باتوجه به مقتضیات زمان استعداد و امکانات خود را در خدمت اسلام و مسلمین قرار داد.
با این همه تنها تضمین بقاء و ترقی نیروی بسیج اجتماع حول کلمه ولایت است. بسیجی رنگ ولایت دارد، "صبغةالله و مَن أحسنُ مِن الله صبغةً"«بقرة/٣٨». مادامی که سرانگشت ولایت مسیر حرکت بسیجی را تعیین کند، بداند در صراط مستقیم است و پیروزی از آن اوست؛"و لا تهنوا و لا تحزنوا و انتم الاعلون ان کنتم مومنین"«آل عمران/١٣٩».

این هفته مبارک و ایام الله بسیج را به یاد همه بسیجیانی که در راه استقرار حکومت الله جانفشانی کردند گرامی میداریم و از خداوند منّان مسئلت داریم تا حافظ و ناصر همه بسیجیان مخلص باشد و ما را در زمره آنان قرار دهد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها