حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همایش سی هزار نفره اساتید بسیجی دانشگاه‌های کشور همزمان با سراسر کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، با سخنرانی متمرکز کشوری سردار سرلشکر حسین سلامی که به صورت ویدئو کنفرانس پخش و برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۴۴۰
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، همایش جبهه علمی فرهنگی اساتید استان البرز که در قالب همایش سی هزار نفره اساتید بسیجی کشور برگزار شد؛ امروز با حضور یحیی رمضانی فرماندار ویژه شهرستان کرج، احسان خورشیدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام حسن مجتبی (ع)استان البرز، سرهنگ پاسدار علی خان بابایی مسئول سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌های استان البرز و جمع کثیری از مسئولان و اساتید دانشگاهی استان البرز برگزار شد.

در این همایش یحیی رمضانی فرماندار ویژه شهرستان کرج ضمن تبریک هفته بسیج، با اشاره به ظرفیت اساتید دانشگاه‌های استان البرز، اظهار داشت: باید از ظرفیت اساتید دانشگاه‌های استان البرز در جهت تسریع در توسعه استان البرز و رفع مشکلات این استان استفاده شود.

همچنین سرهنگ پاسدار احسان خورشیدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان البرز با گرامیداشت هفته بسیج و تاکید بر تداوم راه شهدا، عنوان کرد: جایگاه علم در نظام حکمرانی اسلامی جایگاه بسیار رفیعی است و از طرفی تفکر بسیجی، تفکر توقف ناپذیری است که هیچ سد و مانعی را در برابر خود تحمل نمی‌کند و به همین سبب اساتید بسیجی می‌توانند پیشرانه یک نهضت علمی بزرگ جهت عظمت و اقتدار ایران اسلامی باشند.

وی با اشاره به نقش اساتید بسیجی دانشگاه‌ها در ایجاد تمدن نوین اسلامی، افزود: هدف از کسب قدرت و توانمند شدن در نظام حکمرانی اسلامی بر خلاف نظام حکمرانی غربی که هدفش از قدرت‌مند شدن تسلط بر انسان‌ها است؛ تعالی و سعادت بشر است و این نوع از توسعه باید مد نظر نظام حکمرانی ما باشد.

وی با اشاره به نقش اساتید در جهاد تبیین تصریح کرد: اساتید دانشگاهی نقش مهمی در فرهنگ سازی و جریان سازی در دانشگاه‌ها بر عهده دارند.

گفتنی است، در پایان این مراسم از اساتید برتر بسیجی دانشگاه‌های استان البرز تقدیر شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها