حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول معاونت نیروی انسانی سپاه امام صادق علیه‌السلام استان بوشهر از برگزاری اولین دوره از مسابقات مهارتی ویژه کارکنان وظیفه تمامی نیرو‌های مسلح در استان بوشهر خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۴۴۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سرهنگ یاسین اکبا در نشست هماهنگی برگزاری اولین دوره از مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه که با حضور جانشین فرماندهی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر و معاون پشتیبانی مرکز آموزش فنی حرفه‌ای این استان برگزار شد گفت: اولین دوره از مسابقات مهارتی ویژه تمامی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح در مرحله استانی برگزار می‌شود.

یاسین اکبا با بیان اینکه این دوره از مسابقات در ۷ رشته مهارتی برگزار می‌شود تصریح کرد: ناظر این دوره از رقابت‌های مهارتی مرکز آموزشی فنی حرفه‌ای استان بوشهر می‌باشد که با برگزاری آزمون‌های مهارتی به صورت کتبی برای کارکنان وظیفه نفرات برتر در این مسابقه را مشخص می‌کند.

برگزاری اولین دوره از مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه در استان بوشهر

وی با اشاره به اهداف برگزاری این دوره از مسابقات مهارتی اذعان کرد: بهره‌برداری از مهارت‌های برتر، ایجاد نشاط در خدمت سربازی، افزایش انگیزه و فراگیری مهارت‌ها از مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره از مسابقات برای کارکنان وظیفه محسوب می‌شود.

مسئول معاونت نیروی انسانی سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با بیان اینکه یکی از شروط اصلی ورود به این مسابقات داشتن گواهی فنی حرفه‌ای است اظهار کرد: در مرحله استانی هفت نفر از برترین‌ها در این دوره از مسابقات مهارتی انتخاب شده و به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند و در صورت منتخب شدن در کشور جوایز ارزنده‌ای تقدیم آن‌ها می‌شود.

برگزاری اولین دوره از مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه در استان بوشهر

جانشین فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر نیز در این نشست گفت: شایسته است این دوره از مسابقات مهارتی با بهترین پشتیبانی از طرف دستگاه‌های ذیربط برگزار شود.

سردار دشتی در پایان افزود: با برگزاری دوره‌های مهارت آموزی و مسابقات مهارتی کارکنان وظیفه با مهارت‌های متعددی آشنا می‌شوند که سبب بیمه شدن آینده آن‌ها از نظر شغلی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین