حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دانش‌آموزان دختر مدارس شهرستان دشتستان در دو مرحله عازم مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور شدند.
کد خبر: ۹۵۵۵۴۵۲
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از دشتستان، اردوی راهیان نور دانش آموزان دختر شهرستان دشتستان در دو مرحله به تعداد ۶۰۰ دانش آموز برگزار شد.
سرهنگ غلامرضا بناری فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان در این مراسم در سخنانی با اشاره به اینکه یاد شهیدان بزرگترین ذخیره معنوی برای انسان‌های مجاهد است، گفت: هشت سال دفاع مقدس نشانه‌ای از مظلومیت کشورمان است که با رهبری داهیانه حضرت امام (ره) و حضور آگاهانه مردم شریف ایران به پیروی از ولایت و احکام مترقی اسلام با افتخار به پایان رسید.
وی تصریح کرد: جوانان و نوجوانان خودشان تشخیص می‌دهند و قدرت انتخاب دارند و آن‌ها در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور می‌یابند تا ببینند که چرا رزمندگان و شهدا مورد توجه و احترام امام (ره) بودند.
بناری یادآورشد: تاریخ را تنها با خواندن و ورق زدن نمی‌شود درک کرد بلکه نیاز به تجربه ومشاهده هم دارد.
این مقام مسئول در پایان ضمن آرزوی سلامتی و سفر خوش برای این عزیزان بیان داشت: انشاالله این سفرمعنوی بتواند تاثیر مثبتی در زندگی شما دانش آموزان داشته باشد.
سرهنگ غلامرضا بناری اظهار داشت: آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ شهادت و مقاومت، تقویت ارزش‌های اخلاقی، انتقال روحیه ایثار و جوانمردی و آشنایی با دستاورد‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی از مهمترین اهداف برگزاری این برنامه معنوی است.
گفتنی است اردوی راهیان نور دانش آموزی دختر شهرستان دشتستان به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت جوادالائمه (ع) شهرستان و همکاری آموزش و پرورش شهرستان صورت گرفته و در دو مرحله و در هر مرحله تعداد ۳۰۰ نفر از دانش آموزان به مناطق جنگی جهت زیارت و بازدید اعزام خواهند شد.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین