خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام و المسلمین ایمانی: بسیج این شجره طیبه که بنابر آیات الهی و بیانات امام راحل شکل گرفت امروزه نیز همچون زمان تاسیس آن همواره پای میدان می باشد.
کد خبر: ۹۵۵۵۴۶۴
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۴

بسیج در اقصی نقاط عالم گسترش پیدا کرده است/شهدا به جامعه ما حیاتی دادند که در حال رشد است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ حجت الاسلام والمسلمین ایمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در مراسم یادواره شهداء کارمندی، کارگری و اصناف شهرستان گمیشان گفت: بسیج این شجره طیبه که بنابر آیات الهی و بیانات امام راحل شکل گرفت امروزه نیز همچون زمان تاسیس آن همواره پای میدان می باشد.

وی افزود: بحمد الهی بسیج در اقصی نقاط عالم گسترش پیدا کرده و همانطور که امروزه در اقصی نقاط دنیا مشاهده می شود مردم جهان در حمایت از مردم مظلوم غزه در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی راهپیمایی به راه انداخته و جنایات این رژیم کودک کش را محکوم می کنند.

ایمانی تصریح کرد: این در واقع همان حرکت و جریانی است که با دور اندیشی امام راحل در زمان تاسیس بسیج تاکید داشتند و امروز با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب برای ما ترسیم شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا در ادامه خاطرنشان کرد: در کلام پیامبر (صلی الله علیه وآله) آمده است مرگ‌ها فراوان اند و افضل‌ترین مرگ جهاد در راه خدا و مبارزه با کفار و منافقین می‌باشد که به شهادت ختم می شود.

این مقام مسئول عنوان کرد: رزمندگان ما  هنگامی که به مناطق جنگی در خط مقدم حضور  پیدا می کردند می دانستند که تیر، ترکش  و امثال آن وجود دارد و با اراده و ایمان راسخ و تقوا برای حفظ ارزش‌های الهی حفظ ناموس و امنیت این مرز و بوم  به جبهه رفتند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند و بسیاری از آنها نیز مجروح یا  اسیر شدند.

وی در پایان اذعان داشت: شهدا رفتند اما به جامعه ما حیات دادند حیاتی که روز به روز در حال رشد و شکوفایی است.

انتهای بسیج/

ارسال نظرات
پر بیننده ها