خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: حضرت امام خمینی(ره) با رهبری انقلاب اسلامی بنای محکمی را بنیان نهادند که امروز حاصل این افق دید، تفکر و اندیشه را در فلسطین و در یمن و در جای جای جبهه مقاومت شاهد هستیم.
کد خبر: ۹۵۵۵۴۸۰
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی در همایش انس و مودت وابستگان سپاه میاندوآب در سخنانی با تجلیل از رشادت‌های ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: شما رزمندگان شهدای زنده هستید که در دوران دفاع مقدس، حماسه آفرینی کرده و در روزهای سخت زحمت کشیده اید و این ایثارگری ها فراموشی ناشدنی است.
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی با بیان اینکه پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در سلسله شهدا هستند که دشمن را نابود کردند، افزود: امروز رزمندگان و فرزندان شما، سنگرها را تحویل گرفته و در عرصه مجاهدت حاضر بوده و راه شما را با افتخار ادامه می دهند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه میاندوآب و مردم این شهرستان نقش و جایگاه ویژه ای در دوران دفاع مقدس و دفاع از انقلاب و ولایت داشته اند، گفت: میاندوآب، سرزمین مجاهدت ها و مجاهدان خستگی ناپذیر است که رزمندگان این سرزمین در عرصه های مختلف خوش درخشیده و به نقش خویش به نحو احسن عمل کرده اند.
رجبی در بخش دیگری از سخنان خویش با اشاره به مقاومت فلسطین و طوفان الاقصی، تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، با رهبری انقلاب اسلامی بنای محکمی را بنیان نهادند که امروز حاصل این افق دید، تفکر و اندیشه را در فلسطین و در یمن و در جای جای جبهه مقاومت شاهد هستیم.
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی با اشاره به اقدام اخیر انصارالله یمن، اظهار کرد: ما امروز برکت اسلام و نعمت ولایت فقیه و افق دید حضرت امام خمینی(ره) را شاهد هستیم.
وی با بیان اینکه امروز حزب الله که از ثمرات انقلاب اسلامی است در معادلات جهانی جای داشته و نقش بازی می کند، افزود: حضرت امام خمینی(ره) در تراز تاریخ یک سازماندهی بسیار خوب انجام داد.
رجبی در ادامه با تاکید بر اینکه باید فرامین امامین انقلاب‌ در سرلوحه کار ما باشد، گفت: تربیت نسل جوان و در تراز انقلاب اسلامی وظیفه ما بوده و برای تربیت نسل در تراز انقلاب اسلامی باید فرامین رهبر معظم انقلاب را آویزه گوش خود کنیم.
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان‌غربی به اهمیت پرورش در کنار آموزش اشاره و اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که ما در مدارس راهیان کوثر به آن توجه کرده ایم، مقوله پرورش و تربیت بوده که آن را در کنار آموزش دنبال کرده ایم.

ارسال نظرات