حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
جانشین سازمان بسیج اساتید استان فارس از برگزاری نشست سراسری جبهه‌های علمی و فرهنگی در استان فارس هم‌زمان با سراسر کشور با شعار «استاد بسیجی؛ کارآمدی نظام حکمرانی و آزادی قدس، آرمان اسلامی» خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۵۴۶
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، دکتر سید علی اصغر موسوی جانشین سازمان بسیج اساتید استان فارس، از نشست سراسری جبهه‌های علمی و فرهنگی هم‌زمان با گرامی داشت هفته بسیج در ۳۰ آبان با حضور گروه‌های علمی و فرهنگی بسیج اساتید در بیش از ۳۰۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور با حضور ۳۰ هزار استاد بسیجی با شعار «استاد بسیجی؛ کارآمدی نظام حکمرانی و آزادی قدس، آرمان اسلامی» خبر داد.  

موسوی افزود: این نشست به‌صورت ویدئوکنفرانس هم‌زمان با سراسر کشور با حضور تمام کانون های بسیج اساتید استان فارس و با شرکت بیش از ۱۵۰۰ نفر از اساتید بسیجی استان برگزار می‌شود.  

وی تصریح کرد: این نشست در شیراز در تالار علامه جعفری دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه شیراز و به‌صورت هم‌زمان در دانشگاه شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.  

جانشین سازمان بسیج اساتید استان افزود: در این نشست بازخوانی، ارزیابی و توسعه فعالیت‌ها و نقش‌آفرینی‌های تخصصی اساتید بسیجی در چهار حوزه علمی، سیاسی، فرهنگی و آموزش و تربیت به‌منظور کمک به ارتقای کارآمدی نظام حکمرانی موردتوجه است.  

دکتر موسوی گفت : این نشست با حضور و سخنرانی سردار تولایی معاون هماهنگ کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران برگزار می‌گردد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها