خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام یعقوبی گفت: گفت:خون سردار سلیمانی به بار نشست و عملیات طوفان الاقصی را علیه صهیونیست های خبیث به پا کرد که خشم آنها را به دنبال داشته است.
کد خبر: ۹۵۵۵۵۵۷
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴

هفته بسیج یادآور رشادت های رزمندگان است/ مردم خدمات بسیج را به خوبی لمس کرده اند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ حجت الاسلام یعقوبی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آق قلا در مصاحبه با خبرگزاری بسیج گفت:هفته بسیج یادآور رشادت های رزمندگان است

وی افزود: هفته بسیج یادآور رشادت های رزمندگان اسلام است و عنوان بسیج از عناوین ثقیل است و به فرموده رهبر معظم انقلاب پاک ترین و آماده ترین جوانان عضو مجموعه بسیج هستند.

به گفته وی داشتن بصیرت، ولایت پذیری، شجاعت و مردم داری از ویژگی های نیروهای بسیجی است و در سیل اخیر منطقه نیروهای بسیجی در اسرع وقت به کمک مردم سیل زده شهرستان شتافته و مردم خدمات آنها را به خوبی لمس کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان آق قلا با عنوان اینکه شرایط امروز غزه قلب آزادی خواهان عالم را به درد آورده است، ابراز کرد: تا وقتی جنایات صهیونیست ها در فلسطین با حمایت غربی ها ادامه داشته باشد جبهه مقاومت در برابر آن پاسخ قاطعی خواهد داد.

یعقوبی در پایان گفت:خون سردار سلیمانی به بار نشست و عملیات طوفان الاقصی را علیه صهیونیست های خبیث به پا کرد که خشم آنها را به دنبال داشته است.
انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها