خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کد خبر: ۹۵۵۵۶۰۹
|
۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج کرخه صبح امروز فرمانداری کرخه به همراه معاونین و همکاران خود با حضور در دفتر فرماندهی ناحیه کرخه، هفته مبارک بسیج را به فرمانده ناحيه مقاومت بسیج کرخه تبریک گفت.

 

 

سرگرد پاسدار قاسم گوروی در این دیدار ضمن عرض خوش آمد گویی و تبریک هفته بسیج به تمام مسئولین و یکایک ملت ایران و همه بسیجیان افزود:افتخار ما این است که خودمان را بسیجی می دانیم چونکه بسیجی حد و مرز ندارد و نمی توان آن را محصور نمود.

 

با توجّه به ورود بسیج پس از تشکیل آن، در جبهه ها، برای ارتش، سپاه و نیروهای مسلح مایه دلگرمی بود. و در آن تهدیدهای سخت و جنگ سخت اگر بسیج نبود واقعا نمی شد مقابل تمام دنیای استکبار جهانی ایستاد.

 

وی در ادامه رمز موفقیت بسیج را اتکا به خداوند متعال دانست و گفت: بعد از جنگ تحمیلی، جنگ ترکیبی همه جانبه شروع شد و بسیج، خود را در تمامی عرصه ها بروز کرد، هر جا که لازم بود برا حفظ انقلاب و دستاوردهای انقلاب اسلامی در میدان آمده(در میدان علم، جهاد، عمران، فرهنگ و همه جانبه در کنار مسئولین، دستگاه ها و خدمت رسانی به مردم در حال تلاش و جهاد هست)

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرخه ضمن تقدیر و تشکر از پشتیبانی های مجموعه فرمانداری از بسیج شهرستان افزود:بسیج شهرستان کرخه در تمامی عرصه ها فعال و پویاست. بسیج افتخار خادمی به مردم ایران اسلامی را دارد. و الحمدلله برنامه های خوبی در این هفته در شهرستان در حال اجراست.

 

وی با توجه به اهمیت لزوم بسیج ادارات در شهرستان افزود: ان شاء الله در این هفته، بسیج ادارات را در سطح شهرستان راه اندازی و مسئول آن را منصوب خواهیم کرد.

 

 

در آخر فرمانداری شهرستان کرخه با اهدای لوح تقدیر، از فرماندهی بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج کرخه جناب سرگرد پاسدار قاسم گوروی، تجلیل کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین