حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نشست جهاد تبیین به مناسبت هفته بسیج با سخنرانی حجت الاسلام مصطفی کوچکزایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کنارک، در محل اتاق اصناف شرکت صنعت و معدن این شهرستان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۰۴
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کنارک، مسئول محترم دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کنارک در خصوص موضوع بسیج و پاسداری از انقلاب اسلامی، به ایراد سخن پرداختند.

حجت الاسلام کوچکزایی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام (ره) یکی از اتفاقات بسیار مهمی بود که در این سال‌ها در حوزه‌های مختلف مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و نظامی و در زمینه خدمتگزاری به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خوش درخشیده است.

وی ضمن اشاره به مسائل سیاسی روز جهان به مصیبت وارده به مردم غزه و ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین افزود: همگامی مدیریت و بسیجی و جهادی بودن وجهادی کار کردن از عوامل مهم در تسریع کارها برشمرد که سبب می‌شود تا در شرایط سخت و دشوار هم بتوان با موفقیت، مشکلات را پشت سر گذاشته و در مسیر پیروزی گام برداشت.

ارسال نظرات