حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دیدار و تقدیر فرمانده سپاه کنارک به همراه فرماندار شهرستان و تعدادی از مسئولین به مناسبت روز پرستار از پرستاران بیمارستان امام حسین ع در شهرستان کنارک و اهدایی گل مهربانی
کد خبر: ۹۵۵۵۷۲۰
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج در کنارک، فرمانده ناحیه مقاومت بسج سپاه شهرستان کنارک با بیان تبریک روز پرستار، پرستاران را نماد از خودگذشتگی و ایثار دانست.
سرهنگ پاسدار غلامرضا سرکاش با دیدار در جمع پرستاران ضمن تبریک و اهدا شاخه گل مهربانی گفت: این روزها نیز ایستادگی و ازخودگذشتگی پرستاران و کادر درمانی در بیمارستان‌های زیر بمباران غزه فقط یک جمله را به ما یادآور می‌شود، گاهی بی‌نهایت هم نمی‌تواند وسعت ایثار یک انسان را در خود جای دهد.
فرمانده سپاه کنارک در پایان اظهار داشت: شما انسانیت را برای همیشه تاریخ معنا کردید. روز پرستار را فارغ از مرزهای جغرافیایی به همه پرستاران که نجات‌بخش و هم‌درد بیماران هستند تبریک گفته و یاد همه شهدای مدافع سلامت در ایران و فلسطین را گرامی می‌داریم و بر اسوه صبر و شکیبایی زینب کبری سلام‌الله علیها سلام و درود بی‌پایان می‌فرستیم.

ارسال نظرات