حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
محرابی عنوان کرد: به مناسبت میلاد پرخیر و برکت حضرت زینب(س)، پویش سراسری «مثل فرشته ها» با محوریت معرفی و تجلیل از بانوان پرستار از دوران دفاع مقدس تا امروز برگزار می شود. 
کد خبر: ۹۵۵۵۷۲۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۳

 

قزوین_ سمیه محرابی مسوول بسیج جامعه زنان سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج بیان کرد: به مناسبت میلاد پرخیر و برکت حضرت زینب(س)، پویش سراسری «مثل فرشته ها» با محوریت معرفی و تجلیل از بانوان پرستار از دوران دفاع مقدس تا امروز برگزار می شود. 

وی گفت: در روز میلاد حضرت زینب(س) میراث ایثار و فداکاری را دست به دست به نسل بعد منتقل می کنیم و از بانوانی که «مثل فرشته ها» پرستار بیماران و مجروحان بوده اند تقدیر می کنیم و روایت های زیبایی از تجربه پرستاری و همدردی پرستاران ایرانی با پرستاران غزه و حس و حال خودمان می سازیم.

مسوول بسیج جامعه زنان سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به محورهای تولید روایت اظهار کرد: خاطرات پرستاران دفاع مقدس، خاطرات پرستاران امروز، خاطرات همسران جانبازان، همدردی پرستاران ایرانی با پرستاران غزه، روایت فعالیت گروه جهادی در تقدیر از کادر درمان، روایت های فعالیت گروه جهادی در برگزاری مراسم میلاد حضرت زینب(س) در مناطق کم برخوردار، عنوان محورهای این پویش است.

محرابی با اشاره به زمان ارسال آثار عنوان کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را تا پایان هفته اول آذرماه سالجاری به آدرس eitaa.com/mehrbanoo ارسال نمایند.

گفتنی است قالب آثار ارسالی باید به صورت #فیلم ۳یا ۵ دقیقه ای باشد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین