خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرهنگ طاهرخانی عنوان کرد: همزمان با هفته پربرکت بسیج، ۲۸۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه ها، حوزه ها و نواحی سپاه شهرستان البرز برگزار می شود.
کد خبر: ۹۵۵۵۷۵۷
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۲

 

قزوین_ به گزارش بسیج، در نشست خبری که به مناسبت تشریح برنامه‌های هفته بسیج در دفتر خبرگزاری شهرستان البرز برگزار شد، سرهنگ محمداسماعیل طاهرخانی فرمانده سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان البرز بیان کرد: امسال سپاه ناحیه شهرستان البرز در هفته بسیج با شعار" بسیج امید ملت ایران" برنامه‌های متنوع و مختلفی را در سطح شهرستان توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج و سایر اقشار برنامه‌ریزی کرده است که با حول و قوه الهی با قدرت انجام خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان البرز قزوین بیان کرد: همانطور که از شعار امسال برمی‌آید یکی از وظایف بسیج امید دادن به ملت است؛ بسیج خود را خادم و خدمتگزار مردم می‌داند و هر جایی که نیاز به حضور بسیج برای رفع مشکل باشد تا آخرین لحظه پای کار می باشد و اولین رده و قشری که برای رفع مشکلات مردم حضور پیدا می‌کند، بسیج است و تا مشکلی برطرف نشود در میدان پای کار مردم خواهد ماند.

وی ادامه داد: ۲۸۰ عنوان برنامه در سطح شهرستان به صورت تقریبی برنامه‌ریزی شده است که دیدار با ائمه جمعه الوند و محمدیه، تجدید بیعت با امامین انقلاب، برگزاری یادواره شهدای فرهنگیان با حضور سردار و فرمانده محترم استان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا از جمله این برنامه‌هاست.

سردار طاهرخانی افزود: برگزاری اردوهای تربیتی و فرهنگی ویژه اردوهای راهیان پیشرفت از جمله برنامه‌هایی ست که اجرا خواهد شد؛ زیرا اغلب بسیجیان ما نوجوانان و جوانان هستند و باید از دستاوردها و پیشرفت‌های انقلاب آگاهی داشته باشند؛ همچنین عطرافشانی و گل افشانی مزار شهدا در دوم آذر ماه در سطح شهرستان همزمان با سراسر کشور اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، تجلیل از پیشکسوتان، برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، برنامه کوه پیمایی، مسابقات دو، پیاده‌روی خانواده، برگزاری نشست‌های بصیرتی در راستای جهاد تبیین توسط پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت از برنامه‌های دیگر هفته بسیج است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های ویژه در هفته بسیج؛ برگزاری میز خدمت مهندسین است که با حضور مدیران استانی و شهرستانی برای رفع موانع تولید در صنعت با همکاری عزیزان در شهرک صنعتی البرز اجرا خواهد شد تا بتوانیم بخشی از مشکلات صنعت را که در سطح شهرستان و استان قابل حل است آن را حل و فصل و مرتفع کنیم.

سردار طاهرخانی در پایان عنوان کرد: برگزاری محفل‌های قرآنی توسط هیات‌‌های قرآنی بسیج، برپایی نمایشگاه اسوه و بیان عملکرد و به نمایش گذاشتن عملکرد پایگاه‌های مقاومت موفق در سطح شهرستان، خدمت رسانی توسط گروه‌های جهادی و اقشاری مثل بسیج مهندسین، بسیج حقوق دانان، برگزاری اجتماع بزرگ بسیجیان در سوم و پنجم آذر ماه همزمان با سراسر کشور تحت عنوان "شکوه پایداری" از جمله برنامه‌هایی ست که در هفته بسیج اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/۱۰۰۴

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین