حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مراسم اجتماع دختران حاج قاسم در محل سالن مدرسه پروین اعتصامی با حضور ۳۰۰ نفر از دانش آموزان این مدرسه برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۰۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، حجت الاسلام محسن حمزه صحیحی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سردشت، امروز در اجتماع دختران حاج قاسم، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از هیچ جنایتی علیه مردم مظلوم فلسطین فروگذار نکرده‌ است، ما از مرگ نمی‌ترسیم؛ بلکه با مرگ زندگی کرده و با شهادت حماسه می‌سازیم همچون حاج قاسم عزیز که تمام زندگی خود را در راه آزادی قدس فدا کرده بود.

وی با تاکید بر اینکه باید حماسه طوفان الاقصی در تاریخ ثبت شود، یادآور شد: البته که به تعبیر رهبر معظم انقلاب دیگر نباید بگوییم طوفان الاقصی؛ بلکه باید بگوییم زلزله الاقصی؛ چرا که زلزله الاقصی برای پاک کردن سرزمین فلسطین از شرورترین، فاسدترین و وحشی‌ترین قوم در زمین یعنی رژیم صهیونیستی است.

وی عنوان کرد: حماسه طوفان‌الاقصی ضعف و شکنندگی رژیم صهیونیستی را به وضوح نمایان کرد و به صورت عملی و قاطع نشان داد که رژیم صهیونیستی از تار عنکبوت ضعیف‌تر است.

حجت الاسلام صحیحی با تاکید بر اینکه مثل روز روشن بود که پیروزی از آن اسلام و جبهه مقاومت است، ادامه داد: با وقوع طوفان‌الاقصی کشور‌ها و رسانه‌های غربی به کمک رژیم صهیونیستی شتافتند و دموکراسی پوشالی و دروغین خود را نشان دادند.

از دیگر برنامه های این همایش اجرای سرود و قرائت وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

ارسال نظرات