حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان-دبیر قرارگاه راهیان نور دانش آموزی استان زنجان از آغاز اعزام دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور از آذر ماه خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۲۸
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲

آغاز اعزام دانش آموزان زنجانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور از آذر ماه

هادی توفیقی در گفتگو با خبرنگار بسیج زنجان؛ بابیان اینکه دانش آموزان دختر و پسر زنجانی در دو بازه زمانی آذر و بهمن ماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند، اظهار کرد:این کاروان‌ها در قالب ۳۷ دستگاه اتوبوس اعزام می‌شوند.


مسئول بسیج دانش آموزی استان زنجان افزود: اعزام دانش آموزان دختر در سه دوره از تاریخ ۲ الی ۱۵ آذرماه همزمان با هفته بسیج صورت می‌گیرد.


وی بااشاره به اهداف اجرای این حرکت عظیم فرهنگی که با همکاری و تلاش همه جانبه مجموعه و آموزش و پرورش استان برگزار می‌شود، تصریح کرد: فراهم کردن فضای مناسب برای آشنایی و الهام از رشادت ها، شجاعت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و همچنین ایجاد پیوند ارزشی و فرهنگی نسل نوجوان دفاع مقدس با نسل نوجوان و جوان امروزی در راستای مقابله با جنگ ترکیبی و نرم دشمن از اهداف این برنامه است.


توفیقی در ادامه با اشاره به ایجاد کمیته‌های ۸ گانه با عضویت قسمت‌های مختلف سپاه و آموزش و پرورش در راستای تمهید مسائل ایمنی و تامینی و همچنین برنامه ریزی برای اجرای مجموعه فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوع بصیرتی و فرهنگی در این اردو‌های چهار روزه، خاطرنشان کرد: در هر اتوبوس علاوه بر راوی و روحانی چهار مربی فرهنگی نیز حضور دارند.


مسئول بسیج دانش آموزی استان زنجان در پایان بااشاره به اینکه در این اردو‌ها دانش آموزان از یادمان‌های شلمچه، علقمه وموزه خرمشهر بازدید می‌کنند، یادآور شد: همچنین حضور در رزمایش افلاکیان و بازدید از کارخانه کشتی سازی اروند در راستای برگزاری اردوی راهیان پیشرفت از دیگر برنامه‌های زائران است.

ارسال نظرات