حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
سرلشکر باقری گفت: همه اقشار بسیج در ماموریت‌های رزمی و دفاعی و سایر ماموریت های فرهنگی سازندگی و غیره پا به کار هستند و بسیج از نظر کمی و کیفی رو به رشد است.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۳۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۷

به گزارش  خبرگزاری بسیج از کرمان، سرلشگر محمد باقری در حاشیه بازدید از یگان‌های زرهی و پیاده سپاه استان کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به حمدالله نسبت به بازدیدهای گذشته پیشرفت‌های قابل توجهی دارند و در اوج آمادگی هستند.

بسیج در همه ابعاد رو به رشد است

وی با اشاره به اینکه نُرم آمادگی یگان‌های زرهی، عدد مشخصی‌ست، تصریح کرد: به حمدلله آمادگی تیپ زرهی ۳۸ ذوالفقار از نُرم مشخص شده بالاتر است و تمام تجهیزات آن آماده به کار است و بهینه‌سازی‌هایی هم روی تجهیزات صورت گرفته که برای نبردهای امروز و آینده کاملا آماده است.

رئیس ستاد کل ستاد نیروهای مسلح ادامه داد: همچنین لشکر ۴۱ ثارالله لشکر مردم‌پایه سپاه استانی‌ست در اوج امادگی است و به حمدلله نیروها و سربازان و بسیجیان عزیز که در میدان هستند همگی قبراق و آماده بودند و خدا را از این بابت شکر می‌کنیم.

سرلشکر باقری اضافه کرد: نیروی زمینی سپاه که ماموریت های اساسی در حفظ مرزهای کشور و امنیت دو منطقه بسیار مهم جنوب شرق و شمال غرب کشور را بر عهده دارد با یگان‌های سازمانی خود و نیروهای مردم‌پایه سپاه به خوبی به ماموریت‌های خود ادامه می‌دهد و سربلند است و روز به روز امنیت این مناطق بهتر شده است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به بازدید امروز از واحدهای زرهی، پیاده، توپخانه و موشکی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: تمام این یگان‌ها آمادگی بسیار خوبی دارند.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح با تبریک هفته بسیج به ملت ایران و بسیجیان ادامه داد: همه شاخص‌ها و ارزیابی میدانی نشان می‌دهد بسیجیان امروز ما از بسیجیان دوران دفاع نه تنها کم ندارند بلکه بالاتر هم هستند وهمه اقشار بسیج در ماموریت های رزمی و دفاعی و سایر ماموریت های فرهنگی سازندگی و غیره پا به کار هستند و بسیج از نظر کمی و کیفی رو به رشد است و این هفته بخشی از آمادگی بسیجیان برای مردم به نمایش گذاشته می‌شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها