خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام رضایی گفت: بسیج عظیم‌ترین نیروی مردمی است که در پرتو آینده‌نگری و ژرف‌اندیشی امام راحل(ره) و با هدف صیانت از اصول، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی شکل گرفته است.
کد خبر: ۹۵۵۵۸۷۲
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵

«بسیج» مایه افتخار انقلاب اسلامی ایران است/تفکر بسیجی ماندگارترین تفکر برای حیات جامعه است

حجت الاسلام رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گالیکش در مصاحبه با خبرگزاری بسیج  گفت: اندیشه و تفکر بسیجی به عنوان فراگیرترین و ماندگارترین اندیشه، همواره تفکری پویا، زنده و مصون بخش است که به جامعه شور ، نشاط و حیات می بخشد.

وی افزود: مقاومت و ایستادگی در برابر استکبار و دشمنان اسلام و دفاع از مظلوم ، محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم، از مهمترین ویژگی های بسیج و بسیجیان است.

رضایی اظهار داشت: بسیج عظیم‌ترین نیروی مردمی است که در پرتو آینده‌نگری و ژرف‌اندیشی امام راحل(ره) و با هدف صیانت از اصول، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی شکل گرفته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه گالیکش عنوان کرد: امروز بسیج به گسترده ترین شبکه مردمی در خدمت به مردم در عرصه های مختلف تبدیل شده است و به عنوان الگو برای تمام کشورهای مسلمان و آزاده شناخته می شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: بسیج و بسیجی، نماد اخلاص و تداعی‌گر ایثار و دلاوری، پرچمدار ولایت‌مداری، شکوه جهاد و خدمت‌رسانی خالصانه و صادقانه و بی‌منت به مردم است و به فرموده ی مقام معظم رهبری(مدظله العالی): "بسیاری از پیشرفت ها و موفقیت های نظام اسلامی در عرصه‌های مختلف، مرهون تفکر بسیجی است و بسیج مجموعه ای است که دشمن را بیمناک و دوستان را امیدوار و خاطر را جمع می کند."

وی در پایان خاطرنشان کرد: مکتب بسیج، همان مکتب ارزشمندی است که شهید سلیمانی‌ها به‌عنوان الگوی بی‌بدیل مقاومت و ایثار ، نه تنها برای ملت ایران و نظام اسلامی، بلکه برای جهانیان، امنیت و آرامش به ارمغان آورده اند.

 انتهای پیام /

ارسال نظرات
پر بیننده ها