خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نشست خبری فرمانده سپاه ناحیه بهبهان با اصحاب رسانه به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۵۹۶۱
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج بهبهان:سرهنگ پاسدار روح الله قاسمی خشاب در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن گرامی داشت هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی (ره) بسیج را نیروی انقلابی و کارآمد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت : بسیج از زمان تشکیل تا کنون میدان دار دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان بوده و شهدای زیادی را تقدیم این انقلاب کرده است.

وی افزود؛ تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل(ره) تحولی بزرگ در صادر کردن انقلاب اسلامی به سایر کشورها ایجاد نموده و امروز شاهد تشکیل بسیج مردمی در کشور های اسلامی هستیم .

قاسمی خشاب در این نشست بیان داشتند : ملت مظلوم فلسطین امروز با استفاده از اندیشه و تفکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تشکیل محور مقاومت از تمامی سرویس های اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی عبور کرده و به مبارزه همه جانبه با این رژیم تا نابودی کامل اسرائیل عملیات طوفان الاقصی را آغاز نموده است.

فرماندهی سپاه ناحیه بهبهان از اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه توسط کانون و حوزه های اقشاری ؛ حوزه و پایگاه های مقاومت بسیج محلات و ناحیه در سطح شهرستان بهبهان و حومه خبر داده است.

این برنامه ها اعم از اجتماع بزرگ بسیجیان در ۵ آذر ماه ، دیدار با خانواده های شهدا، دیدار با امام جمعه ، حضور بسیجیان در نماز جمعه ، تجلیل از بسیجیان نمونه ، غبار روبی گلزار شهدا ، برگزاری یادواره های شهدا ، اهدا بسته های معیشتی به خانواده های نیازمند و اعزام گروه های جهادی و پزشکی به مناطق محروم میباشد .

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین