حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه گفت: شهید باکری، قهرمان بزرگ و نام‌آور و مظهر افتخار، اقتدار، عزت و سربلندی خطه آذربایجان در دوران دفاع مقدس است که نمونه و نظیر ندارند.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۰۹
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، سردار سرتیپ پاسدار علی‌اکبر پور جمشیدیان در مراسم انس و مودت وابستگان سپاه میاندوآب با تجلیل از رشادت‌های رزمندگان اسلام و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت و خانواده‌های این عزیزان، اظهار کرد: پیشکسوتان عرصه و جهاد شهادت روزگاری در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل و مبارزه با ضدانقلاب در صف مقدم دفاع از انقلاب بودند و تمام داشته‌های خود را برای این انقلاب به میدان آوردند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه افزود: وابستگان سپاه امروز هم پس از بازنشستگی در عرصه دفاع از نظام اسلامی لحظه‌ای دریغ نمی‌کنند.

وی گفت: وابستگاه سپاه، مردان جبهه‌هایی هستید که در تاریخ انقلاب به‌عنوان پاسدار انقلاب و در عرصه‌های حساس نقش‌آفرینی کرده و بخشی از تاریخ پرافتخار این مرزوبوم هستید.

پورجمشیدیان تصریح کرد: شما با حضور خود، دشمن را در دستیابی به اهدافش ناکام گذاشته و تاریخ‌سازی کرده و آرامش را برای مردم به ارمغان آوردید.

انتهای پیام

ارسال نظرات