حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شاهرود_ یادواره شهدای اغتشاشات سال ۱۴۰۱ در گرامیداشت هفته بسیج به همت پایگاه امام خامنه‌ای حوزه بسیج مساجد و محلات ولایت سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۵۲
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴

به گزارش خبرنگار بسیج، مراسم بزرگداشت هفته بسیج و گرامیداشت شهدای بسیجی اغتشاشات ۱۴۰۱ با حضور و سخنرانی سردار منصور شوقانی فرمانده سپاه استان و فرماندهی و مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه سپاه ناحیه شاهرود و هیأت همراه در مسجد غربا این شهر برگزار شد.
در این یادواره شهدا، فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با گرامیداشت هفته بسیج و شهدای مظلوم بسیج با بیان اینکه در اغتشاشات سال گذشته همه دشمنان اسلام و ایران هم‌پیمان شدند تا این نظام را از بین ببرند، گفت:، اما هدایت‌های مقام معظم رهبری و حضور مردم و بسیجیان در صحنه توطئه‌ها را خنثی کرد و آنان مثل همیشه ناکام شدند.
او با تاکید بر ترویج فرهنگ بسیج و بسیجی در جامعه بر بصیرت افزایی در جامعه و جهاد تبیین مورد تاکید مقام معظم رهبری تصریح کرد.

این یادواره به همت پایگاه امام خامنه‌ای حوزه بسیج مساجد و محلات ولایت برگزار شد.
همچنین فرمانده سپاه استان و هیأت همراه از جشنواره محصولات خانگی (اقتصاد مقاومتی) و جشنواره غذا و اجرای سرود دختران نسل ظهور به همت پایگاه حضرت فاطمه (س) حوزه بسیج خواهران فاطمه الزهرا (س) در حاشیه این یادواره بازدید کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین