حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
زنجان -رئیس اداره اجرایی پروژه‌های ساختمانی راه و شهرسازی استان زنجان گفت: برای اتمام پروژه هنرستان هنرهای تجسمی دختران زنجان به ۶۵۰ میلیارد ریال نیاز است.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۷۰
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۴

۶۵۰میلیارد ریال اعتبار برای اتمام پروژه هنرستان هنرهای تجسمی دختران زنجان

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان جعفر میناخانی در خصوص روند ساخت پروژه «هنرستان هنر‌های تجسمی دختران» در شهرک پونک شهر زنجان اظهار داشت:این پروژه در چهار هزار و ۸۷۳ متر مربع زیر بنا در چهار طبقه با اسکلت بتن آرمه در دست ساخت است.

وی با بیان اینکه تاکنون برای این پروژه بیش از ۲۹۷ میلیارد ریال هزینه شده گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه را بیش از ۵۰ درصد است و برای اتمام پروژه به ۶۵۰ میلیارد ریال نیاز است واین پروژه در مرحله اجرای نما و تاسیسات است و با تامین منابع مالی مورد نیاز تا آخر دولت سیزدهم قابل بهره برداری است.


رئیس اداره اجرایی پروژه‌های ساختمانی راه و شهرسازی استان زنجان به ساخت پروژه «هنرستان سینما و تئاتر» در شهر زنجان نیز اشاره و بیان کرد: زیربنای این پروژه سه هزار و ۳۷۱ متر مربع است و در مرحله اجرای نما و تاسیسات است و بیش از ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در چهار طبقه با اسکلت بتن آرمه در حال ساخت است.

وی اعتبار هزینه شده برای این پروژه را بیش از ۲۶۳ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: برای تکمیل این پروژه بیش از ۵۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است و با تخصیص به موقع اعتبار، عملیات اجرایی این پروژه تا پایان دولت سیزدهم به بهره برداری می‌رسد.

رئیس اداره اجرایی پروژه‌های ساختمانی راه و شهرسازی استان زنجان، شروع اجرای هر دو پروژه را سال ۸۸ عنوان کرد و گفت: به دلیل عدم تأمین اعتبار مورد نیاز به مدت ۱۰ سال هر دو پروژه متوقف بود، ولی از اوایل دولت سیزدهم عملیات اجرایی پروژه‌ها دوباره شروع شد و اعتبار مورد نیاز تخصیص یافته است.

ارسال نظرات