خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول بسیج سازندگی شهرستان زرین دشت گفت: جاده روستای بهارستان زرین دشت با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی و بسیج سازندگی و فرمانداری و بخشداری شهرستان زرین دشت با اعتباری بالغ بر ۶میلیارد و دویست ملیون ریال افتتاح شد.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۷۳
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرگرد پاسدار روح الله ابراهیمی مسئول بسیج سازندگی ناحیه سپاه زرین دشت ضمن تبریک هفته پر برکت بسیج با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد کار جهادی اظهار داشت: در شهرستان مسئولین جهادی و انقلابی پای کار هستند که مشکلات عمرانی شهرستان را به حداقل برسانند.

 ابراهیمی تصریح کرد: پروژه اسفالت جاده روستای بهارستان با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و دویست میلیون ریال با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی و بسیج سازندگی و فرمانداری و بخشداری شهرستان زرین دشت اجرایی شد و در هفته بسیج به بهره برداری رسید.

وی گفت: با تلاش و پیگیری‌های صورت‌گرفته و باهدف تسهیل تردد روستاییان، آسفالت راه روستا بهارستان در شهرستان زرین دشت به طول ۲۵۰۰متر مربع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

ابراهیمی با بیان اینکه امیدواریم مردم بهارستان از خدمات انجام شده و زیرساخت‌های فراهم شده نهایت بهره را ببرند، افزود: جاده قطعا یکی از بحث‌های مهم در توسعه بوده و با ایجاد این جاده بسیاری از خدمات در حوزه سلامت، عمرانی و مسائلی که می‌تواند به معیشت مردم در روستا کمک کند موثر خواهد بود و امیدواریم با آسفالت این جاده سایر مشکلات روستا مرتفع شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه زرین دشت گفت: سپاه و بسیج در کنار دولت و دستگاه‌های اجرایی در بحث خدمات دهی در عرصه‌های مختلف به مردم این افتخار را داشته و خواهد داشت.

به گفته وی، بحث جاده روستای بهارستان که چندین سال مطالبه مردم بود با کمک بسیج و دستگاه‌های اجرایی انجام شد و امیدواریم در سایر مسائل این منطقه بتوانیم با رایزنی‌ها و پیگیری‌های مسئولان گام‌های خوبی برداریم و در توسعه و پیشرفت منطقه اقدامات خوب و موثری انجام گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها