حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه سروستان گفت: بسیج به عنوان یک نهاد مردمی و انقلابی، همواره در جبهه خدمت و جهاد قرار دارد و با توجه به اهمیت و مسئولیت آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور، آماده همکاری و هم‌افزایی با این اداره است.
کد خبر: ۹۵۵۶۰۷۶
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، رئیس آموزش و پرورش سروستان به اتفاق تعدادی از معاونین و پرسنل با فرمانده بسیج سپاه سروستان دیدار کرد.

این دیدار که به مناسبت هفته بسیج و در راستای تقویت همکاری‌های مشترک بین آموزش و پرورش و بسیج انجام شد، مورد استقبال و تشکر فرمانده بسیج سپاه سروستان قرار گرفت.

سرهنگ علیرضا مویدی فرمانده سپاه سروستان در این دیدار، ضمن ارج نهادن به خدمات و تلاش‌های رئیس و کارکنان آموزش و پرورش سروستان، بر لزوم ادامه و گسترش همکاری‌های دو جانبه در زمینه‌های مختلف فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و جهادی تأکید کرد.

وی همچنین از آمادگی بسیج برای ارائه هرگونه خدمت و همیاری به آموزش و پرورش سروستان اطلاع داد و گفت: بسیج به عنوان یک نهاد مردمی و انقلابی، همواره در جبهه خدمت و جهاد قرار دارد و با توجه به اهمیت و مسئولیت آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور، آماده همکاری و هم‌افزایی با این اداره است.

مهندس فرهادی رئیس آموزش و پرورش سروستان نیز در این دیدار، ضمن قدردانی از حسن توجه فرمانده بسیج سپاه سروستان، از فعالیت‌ها و دستاوردهای آموزش و پرورش سروستان در سال جاری گزارش داد و گفت: آموزش و پرورش سروستان در راستای ارتقای کیفیت و توسعه فضاهای آموزشی، تجهیز و به‌روزرسانی مدارس، ایجاد امکانات رفاهی و ورزشی، تشویق و تقویت استعدادهای درخشان، انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری، برگزاری اردوهای جهادی و ماندگاری و... تلاش‌های فراوانی انجام داده است.

وی همچنین از نقش و تأثیر بسیج در حمایت و همراهی با آموزش و پرورش سروستان در زمینه های مختلف قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها