حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان- فرمانده تیپ ۳۲ انصار الحسین(ع) همدان گفت: اکنون بسیج و تفکر بسیجی نیاز اساسی جامعه و جهان اسلام است؛ مسئولان باید با این روحیه بسیجی، خود را خدمتگزار مردم دانسته و با تدبیر و تعهد به وظایف خود عمل کنند.
کد خبر: ۹۵۵۶۱۴۷
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۱
بسیج و تفکر بسیجی نیاز اساسی جامعه و جهان اسلام است

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سردار والی راستی، فرمانده تیپ ۳۲ انصار الحسین(ع) استان همدان با صدور پیامی به مناسبت هفته بسیج، این ایام را به همه مردم و به ویژه بسجیان تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

بسیج، شجره طیبه تنومندی است که با دستان با برکت امام راحل(ره) نهاده و با فرامین آن حضرت و رهبر فرزانه انقلاب، امام خامنه‌ای در طول ۴۴ سال عمر با برکت خود، شاخ و برگ‌های آن در سراسر منطقه روییدن گرفت.

انقلاب اسلامی با تفکر بسیجی به ظهور و پیروزی رسید و در دفاع مقدس با همین تفکر در برابر دنیای سلطه ایستاد و تا امروز همین بسیج و روحیه بسیجی ناجی بحرانها و حوادث بوده و کشور را در مسیر پیشرفت و تعالی به سوی گام دوم انقلاب اسلامی حرکت داده است.

اکنون بسیج و تفکر بسیجی نیاز اساسی جامعه و جهان اسلام است؛ مسئولان باید با این روحیه بسیجی، خود را خدمتگزار مردم دانسته و با تدبیر و تعهد به وظایف خود و حل مشکلات کشور اقدام کنند.

جبهه مقاومت و جهان اسلام نیز، با همین تفکر جهادی بسیج میتواند با ایستادگی در برابر فریب و توحش دشمن، آن را به زانو در آورد و انشاالله پیروزی و سربلندی جبهه حق و ذلت و شکست دشمن صهیونیست و اربابانش نزدیک است.

سالگرد تشکیل سازمان بسیج مستضعفان و هفته بسیج را خدمت عموم بسیجیان غیرتمند و بصیر استان همدان به ویژه بسیجیان گردان‌های امام حسین(ع) تبریک عرض نموده، توفیقات عزیزان را در سربازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) خواستاریم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات