حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ویژه برنامه دختران حاج قاسم با حضور مسئولان در بوکان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۵۶۱۵۸
|
۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان غربی، در این همایش که در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بوکان طی سخنانی ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بسیجیان همیشه دلسوز مردم بودند و در هر جا که نیاز بوده بسیجیان حاضر و به یاری آسیب دیدگان شتافته اند.

حجت‌الاسلام محمد جباری افزود: آیا کسانی که شعار زن زندگی آزادی می دهند خود به معنای آن شعار واقف هستند؟ و به آن عمل می‌کنند.

وی تصریح کرد: بی تردید پدیدآورندگان این شعار زن را به عنوان یک کالا می بینند و هیچ اعتقادی به آزادی زن در چهارچوب انسانی و اخلاقی ندارند.

حجت الاسلام جباری عنوان کرد: نگاه ما به جامعه نگاه اسلام است، آزادی تنها در رها بودن خلاصه نمی شود.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بوکان افزود: دشمنان تنها ابزاری که در دست داشتند و مي‌توانستند از آن استفاده کنند زنان و دختران این سرزمین بود که خوشبختانه همه نقشه های دشمن با بصیرت بانوان پا دامن این سرزمین نقش بر آب شد.

وی در پایان گفت: دشمنان این سرزمین با القا و تکرار شعار زن زندگی آزادی به دنبال متلاشی کردن خانواده و همچین حیا و عفت زنان پاک دامن ایرانی بودند که البته جامعه دینی ایران اسلامی این دسیسه دشمن را با شکست روبه رو کرد.

ارسال نظرات