سردار شفائی گفت: فرهنگ عظیم شهادت هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران پس از آن خیرات و برکات بسیاری را برای کشور ما به ارمغان آورد؛ خداوند متعال به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی نموده است که فضای معنوی دوران دفاع مقدس و صداقت و اخلاص آن با حضور این شهدای عزیز همچنان انتشار یابد.
کد خبر: ۹۵۶۲۸۷۸
|
۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۷

سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در حاشیه استقبال از شهدای گمنام در زاهدان در گفتگو با  خبرنگاربسیج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای عزیز انقلاب اسلامی، بیان کرد: شهدای عزیز شبیه باقی انسان‌های دیروز و امروز و فردای جامعه هستند؛ اما تفاوت آنان با باقی انسان‌ها اهتمام ویژه به شناخت خود و خداوند متعال بود.

وی افزود: شهدا با معرفتی که نسبت به خداوند متعال پیدا کردند، توانستند با تمام ظرفیت به دنبال اجرای فرمان الهی باشند.

فرمانده سپاه سلمان تأکید کرد: قطعاً در آن مقطع دفاع از انقلاب، کشور و مردم یک فریضه بود و شهدای عزیز ما توانستند به‌عنوان یک وظیفه الهی به بهترین شکل تکلیف خود را ادا نمایند.

شفائی تصریح کرد: مبارزه و جهاد شهدا همراه بااخلاص در عمل و تلاش جدی برای خدمت بود که همه این موارد باعث آن شد که خداوند متعال عاشق آنان شود و توفیق شهادت را به‌عنوان یک پاداش به آنان عطا کند.

وی افزود: فرهنگ عظیم شهادت هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران پس از آن خیرات و برکات بسیاری را برای کشور ما به ارمغان آورد؛ خداوند متعال به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی نموده است که فضای معنوی دوران دفاع مقدس و صداقت و اخلاص آن با حضور این شهدای عزیز همچنان انتشار یابد.

فرمانده سپاه سلمان در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم برکات الهی شهدا در جامعه ما به‌صورت گسترده انتشار یابد.
 

 
ارسال نظرات