دهمین اجلاسیه مجمع عالی بسیج با حضور اقشار مختلف بسیج با هدف بهره مندی از ظرفیت‌های نخبگان، برگزاری اجلاس، اعلام مواضع در موضوعات مختلف، استفاده از طرح‌ها و ایده‌ها، احصا و حل مشکلات مردم برگزارشد.
کد خبر: ۹۵۶۳۰۷۵
|
۲۲ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۷

 

ارزیابی ۴ طرح مهم در اجلاسیه مجمع بسیج استان گیلان

به گزارش خبرگزاری بسیج گیلان جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار و متخصصین اظهار کرد: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب ، بسیج بیش از آنکه یک سازمان باشد یک فرهنگ و تفکر است و همه کسانی که این فرهنگ را پذیرفته اند حتی اگر داخل سازمان هم نباشند ، بسیجی هستند.

 

وی در خصوص ویژگی های بسیجیان افزود:مردمی بودن ،مسوولیت پذیر و متعهد بودن ،با اخلاص و در راه خدا کار کردن و … از ویژگی های بسیحیان است که جهت رفع مشکلان مردم ، فرهنگ بسیجی میبایست بین مسوولان پررنگ تر شود.

 

سرهنگ حسینی با بیان اینکه بسیج اقشار دارای ۱۹ رده است ، خاطرنشان کرد:همه این رده ها در راستای کارآمدسازی دولت اسلامی و کمک به دستگاه های اجرایی فعالیت می کنند و استفاده از ظرفیت های بسیج موفقیت در انجام امور و جلب رضایت مردم را به دنبال دارد.

 

سرهنگ حسینی اضافه کرد: از ۶۵ طرح ارسال شده به دبیرخانه مجمع بسیج ( ۱۶ طرح از مجمع بسیج استان و ۴۹ طرح از مجمع بسیج شهرستان) بر اساس اولویت بندی ، ۴ طرح در اجلاسیه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

سرهنگ حسینی خاطرنشان کرد:ایجاد کلینیک حقوقی و قضایی جهت افزایش و ارتقای دانش حقوقی در سطح جامعه ، ارتقای کیفیت جسمی و روانی سالمندان ، پرورش اصلاح نژاد گوسفند ، پرورش ماهیان سردابی و همچنین طرح همیار کشاورزی با هوش مصنوعی از موضوعات ۴ طرحی هستند که در این اجلاسیه مورد بررسی قرار می گیرند.

 

وی تصریح کرد: مجمع بسیج استان دارای ۹ گروه و مجمع بسیج در شهرستان ها دارای ۶ کارگروه است که گروه های مجمع بسیج استانی در حوزه زنان و خانواده ، فرهنگ و اجتماع ، اقتصاد ، بهداشت و محیط زيست، رسانه و فضای مجازی و … فعالیت می‌کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار و متخصصین ؛ بهره مندی از ظرفیت‌های نخبگان، برگزاری اجلاس، اعلام مواضع در موضوعات مختلف، استفاده از طرح‌ها و ایده‌ها، احصا و حل مشکلات مردم را از اهم اهداف مجمع عالی بسیج عنوان کرد.

 

سرهنگ حسینی با بیان اینکه مطالبه گری و گفتمان سازی از مهمترین ظرفیت های مجمع بسیج استان است ، گفت:مجمع بسیج می تواند در همه عرصه ها جهت رفع مشکلات ورود کند .

 

وی با تاکید بر اینکه هر نهادی از ظرفیت بسیج استفاده کند، موفق خواهد شد ، تصریح کرد: امید است دولت مردمی پشتیبان مجامع بسیج در راستای شناسایی و رفع مشکلات باشد.

 

سرهنگ حسینی با بیان اینکه غفلت از مردم موجب عدم موفقیت در امور می شود ، یادآور شد: جلب رضایت مردم از اهداف عالیه مجمع بسیج است.

 

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار و متخصصین تصریح کرد: در جامعه امروز با توجه به جنگ‌نرم دشمن و در پیش بودن انتخابات ، جهاد تبیین برای بیان دستاوردهای نظام ، جهاد امیدآفرینی جهت امیدوار کردن مردم نسبت به نظام و انقلاب و همچنین جهاد خدمت رسانی که در سپاه و بسیج توسط مردم و خیرین در حال انجام است .

گفتنی است ، تجلیل از ۴ خانواده شهید و تجلیل از ۳۵ نفر از مجامع بسیج از برنامه های اجرایی این اجلاسیه است.

 

ارزیابی ۴ طرح مهم در اجلاسیه مجمع بسیج استان گیلان

ارزیابی ۴ طرح مهم در اجلاسیه مجمع بسیج استان گیلان

ارزیابی ۴ طرح مهم در اجلاسیه مجمع بسیج استان گیلان

ارزیابی ۴ طرح مهم در اجلاسیه مجمع بسیج استان گیلان

ارزیابی ۴ طرح مهم در اجلاسیه مجمع بسیج استان گیلان

 

ارسال نظرات