خبرهای داغ:
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور:

معرفی راه و رسم شهدا مصداق بارز جهاد تبیین است

سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در هجدهمین سالگرد شهادت حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه بیان داشت، یکی از مهمترین وظایف ما در برابر شهدا، جهاد تبیین و معرفی شهدا است.
کد خبر: ۹۵۷۰۰۳۳
|
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از ناحیه نجف آباد استان اصفهان، مراسم گرامیداشت هجدهمین سالگرد شهادت حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه با حضور سردار دکتر غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان و جمعی از خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم در حسینیه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها شهر نجف آباد برگزار شد.‌

سردار جلالی در این مراسم با بیان اینکه امروز شاهدیم که مکتب شهید سلیمانی، تاثیرگذارتر و ماندگارتر از همیشه، بر روح و جان وجدان های بیدار و مجاهدین اسلام اثر گذشته است، اظهار داشت: یکی از درس های مکتب شهدا، اهمیت آرمان شهدا است. نمونه آن را در صحرای کربلا می توان دید که سید الشهدا علیه السلام خود و خانواده اش را فدای حفظ آرمان خود یعنی اسلام ناب محمدی می‌کند.

وی با بیان اینکه آنچه امروز در غزه می‌گذرد و طوفان الاقصی که دنیا را از قدرت ایمان و اراده رزمندگان اسلام متحیر کرده است، در واقع تداوم راه شهید سلیمانی است، به تشریح آنچه در طول تاریخ در فلسطین و فلسطینان گذشته پرداخت.

سردار جلالی، با اشاره به اینکه یکی از مهمترین وظایف ما در برابر شهدا، جهاد تبیین و معرفی شهدا است، اظهار داشت: احمد کاظمی را می‌توان به عنوان یک الگوی مدیر و فرماندهی مقتدر و معنوی به نسل جوان معرفی کرد که لشکر ۸ نجف اشرف را از یک واحد کوچک، آرام آرام رشد داد و به یکی لشکرهای موثر در دوران دفاع مقدس تبدیل کرد.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه شهید کاظمی به همان میزان که در برابر دشمن نفوذناپذیر و مقتدر بود در برابر رزمندگان و بسیجیان رئوف و مهربان بود، قاطعیت در تصمیم گیری، توجه به نظم و انضباط، برخورداری از تفکر راهبردی را از جمله ویژگی این سردار بزرگ دانست که باید به نسل جوان معرفی شود

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار