خبرهای داغ:

تجلیل از برگزیده‌های جشنواره قرآنی در میانه

تبریز- در آیینی از ۴۵ برگزیده شهرستان‌های میانه، هشترود و چاراویماق جشنواره قرآنی باران وحی در رشته‌های حفظ قرآن، ترتیل، تحقیق، مفاهیم، نهج البلاغه، خطاطی ، نقاشی قرآنی و قصه‌های قرآنی در میانه تجلیل و قدردانی شد.
کد خبر: ۹۵۷۰۲۱۸
|
۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، امام جمعه میانه در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره قرآنی باران وحی کمیته امداد این سه شهرستان با بیان اینکه تاکید خداوند در نزول قرآن کریم تربیت و تعلیم انسان بوده است گفت: قرآن کتاب تربیت است.

حجت الاسلام رشادی با اشاره به اینکه آیات الهی نوری پر فروغ برای انسان‌ها است افزود: دیدن این نور و بهره مندی از آن زندگی را راحت و جامعه را سالم، پایدار، روبه رشد و بالنده نموده و پر از آرامش و شادی می‌کند.

فرماندار میانه نیز در این مراسم توجه کمیته امداد به تربیت فرهنگی و قرآنی فرزندان خانواده مددجویان را یک نقطه قوت برای این نهاد توصیف نمود و گفت: اینکه کمیته امداد فقط از بعد مالی و اقتصادی به جامعه هدف نگاه نکرده و از بعد فرهنگی و تربیتی غافل نشده ارزشمند و قابل ستایش است.

فرید قشلاقی همچنین با اشاره به اینکه در مسابقات قرآنی برخلاف سایر مسابقات نباید نگاه قهرمانی داشت افزود: این نوع نگاه آسیب زا است و باید تمرکز روی نگاه تربیتی و فرهنگی افراد باشد تا افرادی با روحیه قرآنی تربیت شوند.

ارسال نظرات
آخرین اخبار