امام جمعه شهرستان نیکشهر:

حاج قاسم یک مکتب است که با شهادت او ده‌ها و صدها و هزاران حاج قاسم رویش پیدا کرد

حجتالاسلام بامری گفت: از ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی حاج قاسم می‌توان به سخت کوشی و پرتلاش بودن وی اشاره کرد حاج قاسم یک مکتب است که با شهادت او ده‌ها و صدها و هزاران حاج قاسم رویش پیدا کرد.
کد خبر: ۹۵۷۰۲۷۱
|
۲۳ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰

به گزارش خبرنگار بسیج از نیکشهر، همایش دختران انقلابی حاج قاسم در دبیرستان دخترانه صادقیه نیکشهر به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزارشد.

حجت الاسلام والمسلمین وحید بامری، امام جمعه شهرستان نیکشهر ضمن تبریک هفته مقاومت و گرامیداشت یادو نام شهدا به ویژه شهید سلیمانی گفت: از ویژگی‌های رفتاری و اخلاقی حاج قاسم می‌توان به سخت کوشی و پرتلاش بودن وی اشاره کرد حاج قاسم یک مکتب است که با شهادت او ده‌ها و صدها و هزاران حاج قاسم رویش پیدا کرد.

وی افزود: حاج قاسم در دهه ۷۰ در همین منطقه زحمات زیادی جهت تامین امنیت برای مردم ما کشید، امروز اگر ما خودمان را عضو مکتب حاج قاسم می‌دانیم باید سعی و تلاش کنیم و درس بخوانیم تا بتوانیم در مسیر اعتلای فرهنگ انقلابی مثمر ثمر باشیم.

سرهنگ حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نیکشهر گفت: شهید سلیمانی با حضرت زهرا سلام الله خیلی منوس بود و خودش می‌گفت که حضرت زهرا برای ما و همه رزمندگان مادری کرده است و شهادت حاج قاسم نیز با تأسی از حضرت زهرا(س) او تا پایان عمر همچون حضرت زهرا وفای به عهد داشت و معتقد بود که رمز عاقبت بخیری تکیه بر ولایت است.

وی افزود: یاد و خاطره شهیدان گلگون کفن این مرز و بوم و چهارمین سالگرد شهادت افتخارآمیز سردار سرافراز اسلام و میهن عزیزمان ایران فرمانده همیشه پیروز سپاه قدس سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی را به همه ملت شریف و بزرگ ایران تسلیت عرض نموده و سربلندی ایران اسلامی و پیروزی نهایی جبهه حق بر مستکبران جهان را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار