خبرهای داغ:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

قوی شدن راه نجات جامعه از توطئه های دشمنان است

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: تنها راه حفظ جامعه این است که قوی شویم تا دشمن جرات نکند که به ما نزدیک شود.
کد خبر: ۹۵۷۰۲۹۱
|
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۰۷:۵۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، حجت الاسلام سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار جمعی از سربازان گردان حضرت علی اکبر(ع) تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی اظهار کرد: اینکه عمر انسان در راه خیر و کمال بگذرد، یک توفیق الهی است و این برکت را در جوانی به شما داده و در جایگاهی قرار داده که دژی برای مردم هستید.

وی بیان کرد: دشمن از شما می‌ترسد و جرات نمی‌کند که نزدیک شود و اگر جرات داشت با کودکان و فرزندان ما هم همان کاری را می‌کرد که با کودکان غزه می‌کند و فرقی ندارد دشمن، دشمن اسلام و مسلمین است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تنها راه حفظ جامعه، قوی شدن است، ادامه داد: قوت و قدرت شما است که دشمن جرات نمی‌کند والا می‌بینید که وقتی یک رخنه ایجاد می‌شود فاجعه پیدا می‌کند.

حجت الاسلام عبادی عنوان کرد: اروپایی‌ها از ۲۰۰ سال قبل که پایشان به کشور‌های اسلامی باز شده دست به ترور و فساد و قتل و … زده اند و ملاک ما اروپای جمعیتی یا منطقه جغرافیایی نیست بلکه مراد ما حکومت‌های استعمارگر از جهت فرهنگی و سیاسی و نظامی است و همواره این‌ها مظلوم کُش هستند.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: به هر کشوری که پا گذاشتند دست به قتل و غارت زدند و شناسنامه ننگین دارند و قبل از انقلاب در ایران هم ۱۰ میلیون نفر را از گرسنگی کشتند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه گفت: هر جا انسان خوب و مدیر و مدبر و دانشمند و فیلسوفی است را از بین می‌برند و افرادی همچون رضا پهلوی و صدام را به عنوان نوکر می‌پرورند و بعد از انقلاب هم ۲۵۰ هزار نفر از بهترین‌های ما را به شهادت رساندند و اکنون هم ببینید با مردم فلسطین چه می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز بیداری مردم در سراسر جهان احساس می‌شود، گفت: جوانان اروپایی از خواب بیدار شده اند و هر روز علیه حکومت‌های فاسد خود اعتراض دارند و این سرآغازی است که به نفع اسلام خواهد بود و امیدواریم سرآغاز تمدنی باشد که بشر از شر آنان نجات پیدا کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار