برگزاری همایش رأی‌اولی‌ها با محوریت اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر از برگزاری همایش رأی‌اولی‌ها با محوریت اداره‌کل آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت: تولید محتوای تبیینی در فضای مجازی امری ضروری است تا گفتمان انتخابات در جامعه بسط پیدا کند.
کد خبر: ۹۵۷۰۴۰۴
|
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، اکبر پورات صبح امروز، یکشنبه، در جلسه ستاد انتخابات استان بوشهر با محکوم کردن حوادث تروریستی در چهارمین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کرمان آن را نشان از ضعف و استیصال دشمن دانست و اظهار داشت: قطعاً همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، به‌امید خدا دشمن توسط سربازان راه شهید سلیمانی مجازات خواهند شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: همچنین حمله اخیر آمریکا و برخی هم‌پیمانانش به چند هدف در یمن نشان از دستپاچگی ناشی از شکست‌های مکرر دشمن برای مقابله با جبهه مقاومت که سرشار از ظرفیت و توانمندی است دارد و همه این اتفاقات زمینه شکست و نابودی اسرائیل را درپی خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر عنوان کرد: اکنون فرایند انتخابات تا پایان اعتراض به نتایج بررسی صلاحیت‌ها در هیئت نظارت استان که از تاریخ ۱۷ تا ۱۹ دی ماه بود به اتمام رسیده است.

وی با اعلام اینکه "تاکنون ۱۲۲ نفر در ۴ حوزه انتخابیه استان بوشهر تأیید صلاحیت شده‌اند"، افزود: در همین راستا حدود ۱۰۰ نفر اعتراض خود را در سامانه ثبت کرده‌اند و در دور جدید براساس قانون تا ۱۹ بهمن ماه شورای نگهبان مهلت رسیدگی خواهند داشت.

پورات گفت: در زمان حاضر ۲۰ جلسه ستاد انتخابات و ۳ جلسه هیئت بررسی تبلیغات در استان بوشهر برگزار شده است و مکاتبه اولیه معرفی امکانات به دستگاه‌های اجرایی استان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه تولید محتوای تبیینی در فضای مجازی امری ضروری است تا گفتمان انتخابات در جامعه بسط پیدا کند، اضافه کرد: اخیراً کمیسیون کارگری استان در شهرستان عسلویه برگزار شد که پیرامون استفاده از ظرفیت جامعه کارگری و صنعت در موضوع انتخابات و مشارکت حداکثری تصمیمات خوبی اتخاذ شد.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر اظهار کرد: از جمله برنامه‌های مهم در استان تا قبل از ۱۱ اسفندماه، برگزاری همایش رأی‌اولی‌ها با محوریت اداره‌کل آموزش و پرورش خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار