رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام خبر داد؛

راه یابی اثر هنرمند ایلامی به جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر

چهاردهمین جشنواره تئاتر بسیج "سودای عشق"  با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
کد خبر: ۹۵۷۰۴۶۶
|
۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۳

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، یاسر بیگ زاده رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام با بیان این خبر گفت: چهاردهمین جشنواره تئاتر بسیج با عنوان " سودای عشق" که از ۱۹  لغایت ۲۴ دی ماه در مشهد مقدس برگزار شد، با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

 

وی ادامه داد: در این جشنواره ۳۰ تیم از سراسر کشور در دو بخش صحنه ای و خیابانی حضور داشتند و استان ایلام نیز با یک اثر در بخش صحنه ای و دو اثر در بخش خیابانی به رقابت با دیگر آثار پرداخت.

 

بیگ زاده عنوان کرد: در اختتامیه این جشنواره که با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در محل سالن تئاتر شهر مشهد برگزار شد، مالک آبسالان برای اثر «نترس آب ها مهربانند» در بخش کارگردانی موفق به کسب رتبه اول شد، همچنین در این بخش اثر «عاشقانه های جنگ» اثر مصطفی کولیوندی حائز رتبه دوم شد.

 

رئيس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام تاکید کرد : همچنین در بخش بازیگری مرد،  «مالک آبسالان» موفق شد برای اثر نترس آب ها مهربانند جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره را از آن خود کند و «مصطفی کولیوندی» نیز برای اثر عاشقانه های جنگ رتبه دوم را کسب کند.

 

وی اضافه کرد: در بخش «موسیقی» نیز «علی خاتمی» جایزه «رتبه اول» برای اثر عاشقانه های جنگ را کسب کرد.

 

بیگ زاده ادامه داد: با نظر هیات داوران، اثر نترس آبها مهربانند به کارگردانی مالک آبسالان در چهل و دومین جشنواره بین المللی تئاتر  فجر حضور می‌باید. 

 

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان ایلام گفت: جشنواره تئاتر فجر از اول لغایت ۱۲ بهمن ماه در تهران برگزار می شود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار