ارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوج

طرح خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مساجد این هفته به همت سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان و مرکز وکلای قوه قضائیه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۷۰۷۶۲
|
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از یاسوج، مسئول سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان، رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان (رئیس کمیسیون حقوق عامه مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه استان) به همراه جمعی از وکلا و حقوق دانان در جلسه تفسیر آیت الله حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه مرکز استان شرکت کردند و پس از آن حقوق دانان بسیجی در مراسم عزاداری سالروز شهادت امام علی النقی الهادی(ع) حضور داشتند.

پس از پایان مراسم عزاداری و اعلام برنامه خدمات رایگان در مساجد، طرح با حضور مسئول سازمان بسیج حقوق دانان سپاه فتح استان، رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه استان و جمعی از وکلا و حقوق دانان جهت بررسی و پیگیری مشکلات حقوقی مردم اجرا شد.

در این برنامه سلسله دیدارهای صمیمانه و خدمات رایگان که با حضور ساکنین آن منطقه و محله‌های اطراف برگزار گردید، مراجعه کنندگان مشکلات و سوالات حقوقی خود را مطرح و راهنمایی‌های لازم ارائه شد. مسئولان و وکلا ضمن شنیدن موضوعات مطرح شده از سوی مراجعه کنندگان، به پرسش‌ها و درخواست‌های حقوقی پاسخ لازم را داده و در این زمینه خدمات حقوقی رایگان، صدور دستور معرفی وکیل معاضدتی و نکات حرفه‌ای مرتبط حقوقی از برنامه‌های خدمت در مساجد این هفته بود. مراجعه کنندگان با دیدار بی‌واسطه، خدمات مشاوره حقوقی رایگان دریافت کرده و با تسلط و آگاهی بیشتر نسبت به موضوعات حقوقی موجود در پرونده خود راهنمایی شدند.

ارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوج

ارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوجارایه خدمات حقوقی و مشاوره ای رایگان در مسجد حضرت اباالفضل(ع) یاسوج

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار