مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی

«جهاد تبیین» وظیفه مهمی که رهبری به مداحان ابلاغ کردند

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی ظرفیت مداحان را در روشنگری جهاد تبیین مهم و اثرگذار دانست و گفت: «جهاد تبیین» وظیفه مهمی که رهبری به مداحان ابلاغ کردند.
کد خبر: ۹۵۷۰۹۹۶
|
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۵

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ ابوالفضل ربیعی مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی بر ضرورت جهاد تبیین تاکید کرد و گفت: حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها بنیان گذار «جهاد تبیین» بود و در ادامه حضرت زینب سلام‌الله‌علیها و امام سجاد علیه‌السلام سکان‌دار این جهاد شدند و امروز هم ما عهده‌دار این امر مهم هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در این راه نباید به دلیل مصلحت‌سنجی‌های نادرست، تنبلی و... از این تکلیف عقب‌نشینی کنیم، گفت: همان‌گونه که حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیها عقب نشینی نکردند و با گریه‌ها و سخنان این جهاد را احیاء کردند.

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: در عرصه «جهاد تبیین» هم بایستی خدا را در نظر داشته باشیم و بدانیم که شهدا نیز نظاره‌گر هستند، اگر این نگاه را داشته باشیم همه چیز حل می‌شود.

ربیعی ظرفیت مداحان را در روشنگری جهاد تبیین مهم و اثرگذار دانست و گفت: امروز اثرگذاری جامعه مداحان نه تنها در قشر ارزشی، مذهبی و متدین وجود دارد و باتوجه به تهاجم فرهنگی دشمن به ویژه در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی می‌طلبد که جامعه مداحان بیش از پیش پای کار باشند و در ترویج فرهنگ دینی نقش آفرینی کنند.

وی به مسئله جمعیت نیز اشاره و تصریح کرد: سفارشی که مقام‌معظم‌رهبری در سال‌های گذشته نسبت به خانواده کرده بودند نیز بایستی جدی بگیریم و مراقب مسئله خانواده باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار