مشاور عالی فرمانده کل سپاه:

آغاز جنگ آمریکا با یمن یعنی شکست اسرائیل قطعی است/ شرکت در انتخابات مصداق عمل صالح است

مشاور عالی فرمانده کل سپاه در بندرعباس گفت : شرکت در انتخابات مصداق عمل صالح است.
کد خبر: ۹۵۷۱۰۹۶
|
۲۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از بندرعباس، مشاورعالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش جهاد گران جهاد تبیین درحسینیه عاشقان ثارالله بندرعباس گفت: آمریکا می‌خواست با تحریم‌های ظالمانه ملت ایران را به زانو در بیاورد اما به برکت رهبری‌های امامین انقلاب و هوشیاری و مقاومت مردم به اهداف شوم خود نرسید.

آغاز جنگ آمریکا با یمن یعنی شکست اسرائیل قطعی است/ شرکت در انتخابات مصداق عمل صالح است

وی اظهارداشت: در چنین شرایطی که آمریکا با خوی استکباری خودش برای ایران اسلامی مشکلات و تحریم‌های زیادی را به وجود آورد اما کشور ما توانست در تمام زمینه‌ها به جهش‌های خوبی دست یابد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حسین طائب افزود: امروزه گسترش و تقویت جبهه مقاومت در اقصی نقاط جهان در مقابل ضعف و زبونی آمریکا به وضوح قابل مشاهده است. وآغاز جنگ آمریکا با یمن یعنی شکست اسرائیل قطعی است و با شروع این نبرد، رژیم غاصب صهیونیستی دیگر حمایت استکبار را نخواهد داشت.

حجت الاسلام حسین طائب خاطرنشان کرد :مقاومت در جبهه یمن و فلسطین مقابل آمریکا و اسرائیل ایستادند و هر روز به نابودی مستکبران جهان نزدیک می‌شویم و تنها مقاومت است که باعث پیروزی جبهه حق خواهد شد.

 

این مسئول با اشاره به تحولات منطقه اذعان داشت: جریان مقاومت به مرحله ای رسیده است که خود مستقل عمل می کند و طوفان الاقصی را بوجود می آورند که رهبرمعظم انقلاب از آن به عنوان یک شکست غیر قابل ترمیم یاد می کنند.

 

حجت الاسلام طائب افزود: طوفان الاقصی تمام معادلات و دکترین رژیم صهیونیستی را از بین برد و این اثر خون مردم فلسطین است، جنایتی که صهیونیست‌ها انجام می دهند خیزشی است که مردم دنیا علیه آنها راه انداخته اند.

مشاور عالی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مقاومت و حماس توده مردم است و قطعا مقاومت در این مرحله هم پیروز خواهد شد.

وی گفت: امروز هژمونی آمریکا در حال فروپاشی است و کشور‌هایی که در ائتلاف با استکبار قرار گرفتند، هر روز یک قدم به نابودی نزدیک می‌شوند، زیرا آمریکا فقط به دنبال منافع خود است و در زمان حساس این کشور‌ها را تنها می‌گذارد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه بیان کرد: آمریکا و اسرائیل روز‌های آخر خود را سپری می‌کنند و بزرگترین مدعیان حقوق بشر در دنیا هستند و چهره حقیقی آن‌ها برای تمامی ملل جهان رو شده است و حتی مردم کشور‌های خودشان آن‌ها را قبول ندارند.

 

وی یادآور شد: امروز تولید قدرت بازدارندگی در برابر استکبار، نمایش جبهه‌ای عمل‌کردن مقاومت است. امروز آمریکا و اسرائیل به دنبال ارائه تصویری از پیروزی هستند تادرانتخابات سیاسی 2024 زودتر جنگ را جمع کنند اما هرچه به سمت ثبت آن حرکت می‌کنند این تصویر خراب می‌شود.

 

وی دربخش دیگری از سخنان خود یاد آورشد :قطعاً حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی دشمنان ایران را خشمگین خواهد کرد و باید توجه داشت که شرکت در انتخابات مصداق عمل صالح است.

 

وی بیان کرد: امروز دشمن که در برابر توانمندی های جمهوری اسلامی در ضعیف ترین شرایط قرار گرفته است و از طرف دیگر آثار انقلاب اسلامی امروز فراتر از مرزهای ما دشمن را زمین گیر کرده و آثار آن را می بینیم، به شدت تبلیغ می کند تا مردم را از مشارکت در انتخابات ناامید کند

 

مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن ناجوانمردانه تبلیغ می کند که مردم حضور مردم را در انتخابات تحت تاثیر قرار دهد

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد علیه السلام نیز دراین همایش با اشاره به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین افزود: امروز وظیفه ما این است که در جنگ نابرابر با دشمن، تمام توان و امکانات خود را به کار بگیریم و نقشه‌های دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: آنچه امروز باید مورد توجه قرار گیرد جهاد تبیین و بیان کارکرد ساختارها و سیستم اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

حجت الاسلام موسی پولادی وی با بیان اینکه امروزه دشمنان با تمام توان در راستای ترویج ناامیدی، یاس و بی‌اعتمادی و ناکارآمدی در میان مردم ایران تلاش می‌کنند، گفت: جهاد تبیین بهترین ابزار برای خنثی کردن این تلاش‌ها و توطئه‌های دشمن است.

 

وی با بیان اینکه جهاد تبیین می‌تواند یکی از راهکارهای جذب حداکثری در برابر کسانی باشد که احیاناً برداشت صحیحی از حقایق و واقعیت‌های انقلاب اسلامی و جامعه ایران را ندارند، اظهار داشت: جهاد تبیین امروز یک تکلیف است و این مهم دفاع از حقیقت‌ها و بیان واقعیت‌ها و تلاش در راستای روشنگری و ارتقای سطح آگاهی و بصیرت تمامی آحاد مختلف جامعه خواهد بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار