خبرهای داغ:
رئیس مجمع نمایندگان طلاب:

حوزویان مسئله انتخابات را در رأس فعالیت های خود قرار دهند

حجت الاسلام و المسلمین رضوی مهر، با بیان اینکه حوزویان مسئله انتخابات را در رأس فعالیت های خود قرار دهند، گفت: با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی، فضای مجازی، عرصه تبلیغی، به اهمیت شرکت در انتخابات در شهر های خود بپردازند.
کد خبر: ۹۵۷۱۳۷۶
|
۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام و المسلمین سیدجلال رضوی مهر، رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در همایش تبیینی که به همت سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور امروز پنجشنبه ۲۸ دی در سالن اجتماعات هتل جوادلائمه مشهد مقدس برگزار شد، با بیان اینکه باید برای مجمع مهندسی شده برنامه ریزی کنیم، اظهار داشت: دشمن برای فیضیه نقشه کشیده است، تلاش دشمن این است که از اختلاف سلیقه ها سو استفاده کند.

وی با اشاره به نقش موثر حوزویان در عرصه های مختلف که مجاهدانه کار کردند اشاره کرد و ادامه داد: در صحنه های علمی، فرهنگی، خدماتی، با تحمل بی مهری های فراوان کار کرده اند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب، با بیان اینکه حوزویان مسئله انتخابات را در رأس فعالیت های خود قرار دهند، افزود: با استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی، فضای مجازی، عرصه تبلیغی، به اهمیت شرکت در انتخابات در شهر های خود بپردازند.

وی با اشاره به سخنرانی ها و فرمایشات مقام معظم رهبری در ماه های اخیر پیرامون انتخابات اظهار داشت: جامعه را باید از یاس و ناامیدی دور کنیم، در زمان انتخابات قطعا اعزام مبلغ خواهیم داشت، انتخابات از هر چیزی مهم تر است.

حوزویان مسئله انتخابات را در رأس فعالیت های خود قرار دهند

حجت الاسلام و المسلمین رضوی مهر به اهمیت حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کرد و افزود: اعزام مبلغ، حضور در جلسات، گفتگو با مردم و اقشار مختلف پیرامون اهمیت مسئله انتخابات و انتخاب نماینده اصلح را از دیگر فعالیت مهم طلاب دانست.

وی افزود: مبلغان ما با حضور در بین مردم باید ویژگی های نماینده اصلح را بیان کنند؛ مردم باید به سراغ آدم با تقوا بروند، نباید کسانی که رانت خوار هستند و اگر در منصبی قرار بگیرند به کسی رحم نمی کنند به او رای دهند، بلکه نماینده مردم کسی است که پشتیان قشر آسیب پذیر باشد.

حوزویان مسئله انتخابات را در رأس فعالیت های خود قرار دهند

وی خطاب به اعضای مجمع افزود: طلاب ما باید منحصر به فرد و جریان ساز باشند، ایده های و انتقادهای شما بسیار موثر است.

همایش تبیینی ویژه نمایندگان طلاب سراسر کشور در مشهد از ۲۸ دی ماه به مدت ۴ روز با سخنرانی شخصیت های حوزوی در مجتمع فرهنگی آموزشی جوادلائمه مشهد در حال برگزاری است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار