انتخابات پیش‌رو جنگ حق و باطل، جنگ غزه و اسرائیل است/مردم، سوخت‌رسان انقلاب اسلامی هستند

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: انتخابات پیش‌رو یک امر داخلی نیست، بلکه جنگ حق و باطل، جنگ غزه و اسرائیل است، لذا مردم غیور ایران اسلامی با مشارکت همگانی در انتخابات درحال جنگ با جبهه استکبار برای ساختن آینده جهان اسلام هستند.
کد خبر: ۹۵۷۱۶۳۶
|
۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی از مشهد، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی ظهر امروز در همایش سراسری منطقه‌ای روحانیون شاغل سپاه که در مجتمع فرهنگی امامت مشهد برگزار شد با اشاره به جایگاه و رسالت علما و روحانیون در سپاه، اظهارکرد: اصلی‌ترین مطالبۀ رهبر معظم انقلاب از روحانیون شاغل در سپاه ایفای نقش آخوندی است و هیچ چیز نباید این وظیفه خطیر را تحت شعاع قرار دهد به‌طوری که معظم‌له در ادامه همین رهنمودها تاکید فرمودند: هر چیزی که مزاحم نقش آخوندی است، حذف کنید و به معنای واقعی کلمه نمایش و اقتدار دین مبین اسلام باشید.
 
اقتدار سپاه به الهی بودن است، نه به موشک و پهباد
 
وی در بخش دیگر از سخنان خود با بیان اینکه اقتدار، توانمندی و هویت سپاه  پاسداران انقلاب اسلامی به الهی بودن آن است، نه به موشک و پهباد، ادامه داد: دشمن همۀ این تجهیزات را به مراتب از ما بیشتر دارد، ولی آنچه دشمنان ندارد، خدا و معنویت است که باید قدر داشته های معنوی خود را بدانیم.
 
وی تصریح کرد: انقلاب تولد جدید اسلام ناب محمدی است، انقلاب حقیقت دین است و از آنجا که این انقلاب دشمنان متعدد دارد و هر روز با ترفندهای جدیدی در پی تضعیف آن است، یکی از وظایف اصلی نهاد مقدس سپاه و بسیج محافظت از دستاوردهای اصلی انقلاب است.
 
مردم، سوخت‌رسان انقلاب اسلامی هستند

انتخابات پیش رو جنگ حق و باطل، جنگ غزه و اسرائیل است/مردم، سوخت رسان انقلاب اسلامی هستند

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز دشمنان به این جمع بندی رسیده اند که سوخت رسان انقلاب را از انقلاب بگیرد، خاطرنشان کرد: چون دشمن نتوانست موتور انقلاب یعنی اسلام عزیز را خاموش کند، نتوانست راننده و هدایتگر این انقلاب یعنی ولایت فقیه را تضعیف نماید، در صدد است که سوخت‌رسان این انقلاب یعنی مردم و بسیج را از ما بگیرد. انقلاب، بدون مردم و بسیج دوام و قوام ندارد.
 
حجت الاسلام حاجی صادقی بیان کرد: تبلیغات گوناگون استکبارجهانی در مواجهه با انقلاب اسلامی هر روز قوی‌تر از گذشته در صدد آن است تا مردم نسبت به ارزش‌های نظام و دستاورهای آن بی اهمیت و یا کم رنگ شوند و راهبرد مردمی که مقابل نظام نیستند پس حامی آن هم نباشند. 
 
وی با اشاره به اینکه دو راهبرد در خصوص انتخابات پیش‌رو وجود دارد، گفت: یکی راهبرد رهبر معظم انقلاب که معظم‌له در رهنمودهای شان می فرمایند: این انتخابات نمایش اقتدار و قدرت باشد، تحکیم کننده استحکام درونی باشد، دارای یک مشارکت قوی و یأس آور برای دشمنان باشد، تقویت کننده جبهه انقلاب باشد.
 
وی در همین خصوص، یادآورشد: راهبرد دوم، راهبرد جبهه استکبار است و البته نه راهبرد عناصر معاندین داخلی که هنر پیشه دشمن هستند، بنابراین حربه دشمن فاصله انداختن بین مردم و نظام است، تا نظام را یک حکومت اقلیت بر اکثریت معرفی نماید، اکثریتی که این اقلیت را قبول ندارند، لذا دشمنان با این راهبرد به دنبال نتیجه‌گیری از فتنه‌های گذشته خود هستند.
 
جبهه انقلاب، فضای انتخابات را جهادتبیینی کنند
 
انتخابات پیش رو جنگ حق و باطل، جنگ غزه و اسرائیل است/مردم، سوخت رسان انقلاب اسلامی هستند
 
وی ابراز کرد: باید جبهه انقلاب فضای انتخابات را به معنای واقعی کلمه جهادتبیینی کنند، چون نوع نگاه و شیوۀ تبلیغِ سودجویان و معاندان این نظام ولایی، بر عدم شرکت مردم غیور ایران در انتخابات مجلس است، لذا این تفکر غلط دست بوسی با آمریکا و پا گذاشتن روی خون شهیدان تلقی می شود.

وی تاکید کرد: امروز انتخابات یک امر داخلی نیست، بلکه جنگِ حق و باطل، جنگِ غزه و اسرائیل است، بنابراین مردم غیور ایران اسلامی با مشارکت همگانی در انتخابات در حال نبرد با جبهه استکبار هستند و با حضور حماسی خود یک جهاد مشارکت آفرین را برای ساختن آینده جهان اسلام رقم خواهند زد.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار