تقدیر جامعه دانشگاهی استان خراسان رضوی از سپاه پاسداران+تصاویر

 جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان خراسان رضوی در دیدار با سردار غیاثی، فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام از حرکت مقتدرانه سپاه در پاسخ به اقدامات اخیر تروریستی در کشورمان تقدیر کردند.
کد خبر: ۹۵۷۱۶۹۱
|
۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان خراسان رضوی از مشهد به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا علیه السلام در این دیدار که در دفتر فرماندهی سپاه امام رضا علیه السلام برگزار شد، دانشجویان اقدام اخیر سپاه پاسداران را آغاز یک انتقام سخت علیه استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی و عناصر آنان در منطقه عنوان کردند و افزودند: این اقدام هشداری برای همه کسانی خواهد بود که فکر تعدی به خاک ایران اسلامی را در سر می‌پرورانند.
 
در این دیدار که با اهدای لوح سپاس و سبد گل از طرف دانشجویان به فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام همراه بود، یکی از دانشجویان به نمایندگی از جمع حاضر، اقدام سپاه را اقدامی شایسته دانست و گفت: این اقدام دل ملت ایران را شاد کرد.
 
 به شما دانشجویان با انگیزه و انقلابی افتخار می کنم
 
تقدیر جامعه دانشگاهی استان خراسان رضوی از سپاه پاسداران+تصاویر
 
در ادامه این دیدار سردار غیاثی با تشکر از جامعه دانشگاهی استان تصریح کرد: وقتی می بینم دانشجویانی با این انگیزه و علاقه مندی به انقلاب اسلامی در صحنه‌های مختلف حضور دارند و به هنگام اقدام می‌کنند، قلباً خوشحال شده و به آنان افتخار می‌کنم.
 
فرمانده سپاه استان خراسان رضوی اقدامات اخیر عناصر دشمن را از سر استیصال عنوان کرد و افزود: امروز همه می‌دانیم که آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست در طوفان الاقصی شکست سنگینی را متحمل شد که قابل ترمیم نیست و می‌خواهد اذهان و افکار عمومی را از این شکست مفتضحانه در مقابل جبهه مقاومت اسلامی منحرف کند و فلسطین که موضوع اصلی امت اسلامی است را به جبهه های دیگر هدایت کند که البته با هوشیاری شما جوانان موفق نخواهد شد.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار